JBL Free X – бездротовий музичний едем для спортсменів

17 апреля 2019 г.
487
0
Обзоры
JBL Free X – бездротовий музичний едем для спортсменів

JBL Free X – це черговий представник навушників класу TWS (True Wireless), тобто вони повністю безпровідні. Здавалось би: «Але їх уже так багато, і великі, і малі, і спортивні, і airpods, і чорненькі, і біленькі..», але ці навушники реально вразили мене, зараз розкажу чому.

 

Ергономіка та автономність

Я не знаю як вам, але мені наприклад ті ж AirPods, мало того, що абсолютно незручні, так ще й випадають. У JBL такої проблеми навіть близько нема: у комплекті дуже зручні та м’які подушечки трьох розмірів, і ще дві спортивні «подушечки» для занять спортом. Справді невимовно комфортні навушники (тестували десь п’ятеро людей): не випадають, не тиснуть і, що найголовніше, не натирають. Одним словом, то шо треба. Але за такий кейс, на жаль, є певного роду «плата» - він, скажімо чесно, не найменший в своєму роді, якщо носитимете його в обтягуючих джинсах, то може трохи викликати дискомфорт… але доба прослуховування в навушниках розміром з подушечку пальця того варта. З ергономікою розібрались, а як там автономність поживає? Тут також все як книжка пише: в мене вони тримали 4 години на повній гучності, кейс додає ще п’ять повних батарейок, тобто загалом маємо добу прослуховування. До речі, заряджаються від кейсу досить швидко, за півгодини я вже діставав їх повністю зарядженими.

 

 

Дизайн та практичність

Я завжди люблю казати що дизайн штука суб’єктивна, але цього разу не буду. Вони справді, не побоюсь цього слова, сексуальні. Можливо я якийсь схиблений, але їх підсвітка по периметру просто невимовно красиво виглядає у вусі (вона спрацьовує, якщо ви ставите музику на паузу, чи наприклад переключаєте на наступний трек). Попри те, що навушники насамперед позиціонуються як спортивні, своїм виглядом вони про це аж ніяк не кричать. На щастя, нема цих незрозумілих пластмасок які ви закидуєте собі за вухо чи ще чогось такого. Збірка в них якісна, одразу відчувається суцільність конструкції. Блютуз працює як треба, все на автоматі, але є одне але: правий навушник, основний, ви можете окремо слухати, лівий ні (тобто або тільки правий, або обидва). Також, коли ви говорите по телефону, то працює лише правий навушник (як гарнітура), але я б не сказав що це викликає якісь незручності.

 

 

Звук

Якщо чесно, то я до останнього вірив, що всі факапи будуть заховані саме тут, але НІ. Звук в цих навушниках якимсь чином настільки хороший, що якби я чув лише його, я б нізащо не сказав що це TWS навушники. Звук дуже й дуже хороший. М’які, але при цьому чіткі баси, однакова ширина сцени на усьому діапазоні… Дуже хороший звук, приємний, м’який і детальний. Я, з одного боку, не розумію що він забув у спортивних навушниках, а з іншого вдячний компанії JBL за те що випустили на світ це чудовий продукт.

Итоги

Окей, вони зручні, автономні, красиві, практичні і видають чудовий звук. Де підвог? Ціна? Аж ніяк ні, ви не знайдете конкурента цим навушникам ще як мінімум рік, так що я однозначну всім раджу: беріть поки є, бо це беззаперечно того варте. Музичного тобі дня ;)

Оценка эксперта
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Дизайн
5.0
Цена
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Дизайн
5.0
Цена
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Эргономика
Цена
Минусы
Мікрофон тільки в одному навушнику
Великий кейс
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 18399
нет в наличии
3 999 грн.
Сообщить о поступлении
Код: 18400
нет в наличии
3 999 грн.
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для JBL Free X – бездротовий музичний едем для спортсменів