Короткий огляд Bluetooth навушників Marshall Monitor

12 ноября 2018 г.
827
2
Обзоры
Короткий огляд Bluetooth навушників Marshall Monitor

Marshall headphones випускають якісні та самобутні вже протягом декількох років, та все ж донедавна вам доводилось вибирати – або Major 2 bluetooth, які після трьох годин прослуховування викликають нестерпний біль вух, або ж повнорозмірні, але дротові Marshall Monitor. Тепер вам не треба обирати. Прийміть і розпишіться – Marshall Monitor Bluetooth.

 

 


Дизайн та збірка

Зовнішній вигляд навушників як завжди чудовий. Вони ніби окуті духом рок-н-ролу минулого століття. На голові виглядають нормально, попри те що вони повнорозмірні, не створюється візуальний ефект ніби ви магнітофони біля вух носите. Пристрій дуже зручний, нічого не болить та не тисне навіть після восьми годин безперервного прослуховування. Якість збірки хороша, було б дивно чекати чогось іншого від культової компанії. Свою вічну болячку у вигляді ненайдійної дужки нарешті вирішили, тепер не прийдеться переживати за те, як ви їх знімаєте чи вдягаєте.


Автономність

Навушники вибивають собі місце у своїй ціновій категорії насамперед завдяки Bluetooth та підтримці aptx. Одного заряду цих блютузних навушників вам цілком вистачить на 25-30 годин активного прослуховування музики на високій гучності. В режимі очікування батарея не сідає взагалі, тому я не від’єднюю навушники від телефону практично ніколи. Та навіть якщо вам не достатньо 25 годин кайфу за раз, не розчаровуйтесь, бо навушники заряджаються на 100% в середньому за три години.


Особливості

Навушники складаються у компактну конструкцію, що дозволяє їх носити з собою навіть у сумочці. Навігація відбувається за допомогою металевого джойстика, як в Marshall Major 2, що не викликає ніяких питань. Зйомний кабель, як у Marshall Monitor, проте вхід для навушників лише один, тому що в лівому навушнику знаходиться блок управління та приймач. З фіч хочеться виділити амбушури на магнітах, які можна легко зняти і помити якщо є потреба. Попри це вони чудово тримаються на навушниках та не злітають. До речі, ці навушники навіть мають нагороду - Techaeris Top Pick 2017.


Звучання

Ось ми й дійшли до найбільш спірної теми щодо навушників цієї фірми, але цього разу вони перевершили очікування. За підримки aptx ці навушники грають дуже добре, настільки добре, що ти навіть забуваєш що ти сидиш в бездротових навушниках. Для тесту використовувались дві пісні (Marc Moulin – Phalene III та Nothing but thieves – Ban all the music) для порівняння на двох пристроях -Xperia M5 (без підтримки aptx) та Xperia XZ2 compact (aptx). Я вирішив що не варто тестувати ці навушники з підсилювачем, бо це насамперед конс’юмерські навушники на кожен день, тобто їх в більшості використовуватимуть з телефоном.

Для початку навушники приємно вражають чистим та глибоким басом, що досить рідко для блютузних навушників. Ширина сцени не надто велика, але якщо ви готові трішки пожертвувати деталізацієї, то еквалайзер ваш друг. Низькі та середні частоти маршали відіграють чудово. На високих частотах не вистачає ресурсу динаміка, але якщо ви ніколи не користувались студійними навушниками, то ви не помітите якоїсь драматичної різниці. І в жодному разі не купуйте ці навушники, якщо ваш телефон не підтримує aptx, за його відсутності навушники грають максимум на 40% від своїх можливостей. Незважаючи ні на що, навушники видають дуже приємний та глибокий звук, який переносить вас у інший світ.

 

Висновок

Marshall Monitor Bluetooth – чудові портативні навушники на кожен день, які абсолютно не завдають клопоту та дарують вам класний експіріенс від користування ними. Підійдуть усім, хто цінує хорошу музику та слухає її щодня.

Оценка эксперта
Дизайн
5.0
Эргономика
5.0
Звучание
5.0
Автономность
5.0
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 14359
есть в наличии
6 999 грн.
Отзывов (2)
Напишите ваш отзыв для Короткий огляд Bluetooth навушників Marshall Monitor
Хороші навушники
Нарешті знайшла відгук українською мовою ,який дав відповідь на всі мої запитання .Дуже цікаво та інформативно!