Ламповий підсилювач для навушників Lars&Ivan THA-30X

19 августа 2016 г.
959
1
Экспертные мнения
Ламповий підсилювач для навушників Lars&Ivan THA-30X

Для мене використання окремого чи додаткового підсилювача для навушників завжди було виправдано з точки зору поліпшення звуку всієї системи. Тому мене дуже зацікавив підсилювач нового бренду з незвичною назвою Lars&Ivan.

Бренд Lars&Ivan з'явився в Гонконзі в 2000 році і на сьогоднішній день займається розробкою та виготовленням портативних ЦАПів та підсилювачів для навушників. 

Lars&Ivan THA-30X це портативний ламповий підсилювач для навушників.

Виготовлений з металу корпус достатньо широкий щоб гарно лежати в чоловічій руці і достатньо плаский щоб викликати подив - де тут ховаються лампи. Зібрано все з німецькою педантичністю. Нічого не скрипить та не бовтається. Всередині стоїть акумулятор ємністю 1800 мАг що забеспечює 16-18 годин безперервної праці. Важить підсилювач на подив 135 г, що значно легше конкурентів від FiiO. На корпусі розташований отвір закритий склом через який можна розгледіти щось подібне до ламп та помилуватися теплим ламповим сяйвом.
Для підключеня до плеєра є 2 гнізда 3,5 мм - класика, але вони розташовані з різних торців підсилювача та дублюють один одного. Це дуже зручно, бо ніколи не знаещ де китайці розташують лінійний вихід.
В пристрої використовуються мініатюрні лампи Raytheon JA6418 (made in USA) та операційники JRC MUSES 8820.

На сайті виробника вказано що підсилювач ідеально підходить для вокалу та класичної музики. І це дійсно так, але давайте по порядку.

Звук підсилювача надзвичайно збалансований

Бас вміру глибокий та детальний, можливо не настільки м'який, щоб назвати його ламповим, але не гудить там де не потрібно, на середину не налазить, веде себе стримано там де це прописано в записах та розв'язно де звукоінженери вирішили що для радіостанцій піде, а більше і не треба. Для фанатів басу є можливість добавити глибини та гудіння - функція Bass Boost, але я ніколи не користувався такою - і так все достатньо добре. Можливо комусь не вистачіть динаміки, але це вже на ваш смак. Із поганого - басу не вистачає швидкості, тому метал, треш та інші швидкі жанри будуть спаплюжені в уяві фанатів цих жанрів, для інших просто відіграє без зайвих емоцій.

Середина дуже емоційна, має хорошу роздільну здатність для своеї ціни та надзвичайну теплоту. Що жіночій, що чоловічій вокал звучить дуже живо та натурально. Звукове полотно подається цільно та музично. Все це плавно перетікає в ВЧ діапазон, який дивує своєю чистотою, плавністю та натуральністю. Високі частоти чисті та ємоційні. Вони звучать яскраво та натурально, в них багато повітря, але вони не акцентують на собі увагу, тому весь СВЧ діапазон відіграє надзвичайно музично.
Сцена доволі широка, з правильною орієнтацією інструментів в просторі. Глибина достатня щоб передати приміщення де проводився живий запис, будь то церква в записі Hoff Ensemble чи нічний клуб у Patricia Barber.

Lars&Ivan дійсно дуже здорово грає класику та вокал, але також він не пасує перед джазом, поп-музикою (в гарному сенсі цього слова), класичним роком, атмосферною електронікою. Не любить швидкі та брутальні жанри, але це і не дивно.

У підсилювача не видатна потужність, всього 280 мВт, але цього достатньо для IEM-навушників та середньотугих повнорозмірних навушників з опором до 250 Ом.

Я використвую підсилювач з плеєром FiiO X5 II і вважаю такий тандем ідеальним. Якщо говорити про зміни в звуці FiiO X5 II та FiiO X5 II + Lars&Ivan THA-30X то це більш збалансована середина, яка трохи піднимається та виводиться не перший план (у FiiO X5 II вона трохи провалена), більш натуральні та чисті високі частоти, краща сцена та емоційність. При підключені більш висококласних плеєрів на кшталт FiiO X7 чи AK100 II вже відчувається нестача роздільної здатності у підсилювача.

Трохи сухої статистики:


Вихідна потужність: 140 мВтx2 чи 280 мВт (16Ω), 12 мВтx2 чи 24 мВт (300Ω)
Сумісні навушники: 16Ω - 300Ω
КНС: <0.1%
Сигнал/шум: ≥85dB
Диапазон чатот: 10 - 65000 Гц
Батарея: 1800 мАг / Lithium-ion Polymer / 16-18 годин
Розміри: 120 x 78 x 13.6 мм
Вага: 135 г

Оценка эксперта
Удобство
5.0
Звук
5.0
Стоимость
5.0
Плюсы
звук
якість виготовлення
досить довго працює без підзарядки
Минусы
не хватає швидкості в басовому регістрі
не вистачає роздільної здатності аби прикрасити звук плеєрів з ціною 700$ та вище
Товары из экспертного мнения
Код: 94923
нет в наличии
26 970 грн.
Сообщить о поступлении
Код: 10122
нет в наличии
8 250 грн.
Сообщить о поступлении
Код: 13385
есть в наличии
12 999 грн.
Код: 13386
есть в наличии
12 999 грн.
Код: 13675
нет в наличии
12 999 грн.
Сообщить о поступлении
Код: 14867
есть в наличии
19 999 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для Ламповий підсилювач для навушників Lars&Ivan THA-30X