Sennheiser 4.40 BT Wireless – справжня знахідка для всіх

23 марта 2019 г.
269
0
Обзоры
Sennheiser 4.40 BT Wireless – справжня знахідка для всіх

Звук

Ці навушники купують не за дизайн чи комплектацію – їх купують за звук. А звук в них просто бомба. Яскраво виражені низькі та середні частоти, ніяких зайвих шумів. Вражаюча деталізація високих частот, при тому високі лагідні та приємні. Загалом звук близький до нейтрального, але має характерну нотку для Sennheiser. Басів не забагато, і попри це, вони чіткі і не засмічують сцену. З гучністю все гаразд. Ці навушники чудово підійдуть аудіофілам, які тільки починають знайомитись з якісним звуком та для міксингу.


Комплектація та збірка

У коробці нас чекає звичний всім комплект безпровідних навушників: micro-usb кабель для зарядки, 3,5 мм джек та чохол. Чохол тканинний, з маленьким лого Sennheiser, по-суті, тільки для того щоб навушники пилом не припадали. Навушники можна під’єднювати кабелем з 2.5мм штекером, який закріплюється в навушниках, щоб він не випадав. Збірка якісна, нічого не скрипить, при цьому навушники сидять зручно і відчуваються дуже легко. Амбушури виконані з приємного матеріалу і їх легко замінити, якщо вони зносились. Але, попри це, вони дуже паркі, навіть як для повнорозмірних навушників.


Дизайн та автономність

Дизайн навушників – справа делікатна. Як на мене, виробнику вдалось зробити просто стильні навушники. Не більше – не менше. Навушники реально тримають від одного заряду заявлені виробником 25 годин, але за 30 хвилин заряду ви отримаєте додаткові 5 годин без проблем. До речі, що вельми важливо, навушники обладнані NFC чіпом та Aptx. NFC тут взагалі шикарно реалізований, просто прикладаєте телефон, а навушники вмикаються самі. Чудеса технологій.

Итоги

Sennheiser 4.40BT Wireless це знахідка для аудіофіла та для людини, яка просто багато слухає музику. Я вважаю що в цій ціновій категорії ці навушники однозначно поза конкуренцією.

Оценка эксперта
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Цена
5.0
Плюсы
Звук
Эргономика
Цена
Минусы
Один цвет
Простенький чехол
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 13069
есть в наличии
3 599 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для Sennheiser 4.40 BT Wireless – справжня знахідка для всіх