Sennheiser HD 4.50 BTNC Wireless – музику на максимум, світ на мінімум

26 марта 2019 г.
1115
0
Обзоры
Sennheiser HD 4.50 BTNC Wireless – музику на максимум, світ на мінімум

Sennheiser 4.50 – найстарша модель в лінійці HD 4.0. Улюбленці мільйонів – від меломанів до професійних звукорежисерів. Але чи все з ними так суперово? Давайте вияснимо.


Звук

Здавалось би, що ці навушники це ті ж 4.40 BT просто з активним шумоподавленням, але не все так просто. ANC, а якщо бути точнішим сенхівська технологія “NoiseGard”, кардинально змінює сприйняття звуку. Забудьте про шуми скрізь. Навушники чудово поглинають шуми на усьому діапазоні частот, роблячи при цьому сцену ширше в декілька разів, а деталізація вражає вже з першого треку (я навіть не здогадувався про існування деяких інструментів в певних композиціях). Єдина проблема з ANC виникає, якщо ви йдете, і слухаєте музику на невисокій гучності, в такому випадку ви чітко чутимете кожен свій крок. Якщо ж ANC вимкнути, то зауважень ніяких до звуку нема. Хіба трішки мало басів, але я вважаю що це не критична проблема. Еквалайзер вирішить все.


Комплектація та збірка

У коробці нас чекає звичний всім комплект безпровідних навушників: micro-usb кабель для зарядки, 2,5 мм – 3.5 мм джек (він «вкручується» в навушники, так що можна не переживати що кабель випадково вилетить з них) та чохол. Збірка дуже якісна, міцність цих навушників внушає надію, що вони прослужать досить довго. Навушники сидять зручно і відчуваються дуже легкими, але після тривалого прослуховування потіють вуха. Здавалось би, що ця проблема стосується усіх повнорозмірних навушників, але конкретно в цих це помічаєш особливо часто.


Дизайн та автономність

Навушники як вони є. Симпатичні, але нічого більше. Щодо автономності, то тут все дуже добре: навушники реально тримають від одного заряду заявлені виробником 25 годин, навіть попри включений ANC. Крім того, за 30 хвилин заряду ви отримаєте додаткові 5 годин без проблем. Навушники обладнані Aptx та NFC. Як на мене, то за таку ціну без цієї зв’язки нікуди :)

Итоги

Sennheiser 4.50BTNC Wireless це однозначно хороші навушники з чудовим ANC та нічим не гіршою пасивною шумоізоляцією. Хоча, це по-суті ті ж 4.40BT, я вважаю що це справедлива ціна за розкіш скрутити гучність навколишнього світу на мінімум.

Оценка эксперта
Звук
5.0
Эргономика
4.0
Автономность
5.0
Дизайн
5.0
Комплектация
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Минусы
Паркие амбушюры
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 13104
есть в наличии
5 999 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для Sennheiser HD 4.50 BTNC Wireless – музику на максимум, світ на мінімум