Sennheiser Momentum M2 AEBT – те, що ви завжди шукали

22 июля 2019 г.
492
0
Обзоры
Sennheiser Momentum M2 AEBT – те, що ви завжди шукали

Sennheiser Momentum 2 Wireless – це частина другого покоління славетних Momentum. Навушники цієї серії завжди користувались популярністю як серед аудіофілів так і серед пересічних людей, але Sennheiser вирішили, що їм цього мало. Навушники представили ще на CES 2015 (Всесвітня виставка користувацької електроніки). Безпровідні, з активною шумоізоляцією та технологією VoiceMax. Та як ці всі нововведення відобразились на звуку і чи справді у них досі нема конкурентів?

 

Збірка та дизайн

Навушники зібрані дуже якісно, дужка міцна, та чашки закріплені на товстих металевих шарнірах. Спочатку в мене виникали підозри, чи не будуть навушники «з’їжджати» так як самі чашки не фіксовані, але інженери Sennheiser на те й інженери Sennheiser, що нічого не їздитиме. Якість матеріалів також не викликає питань, чашки та дуга обтягнуті шкірою, проте зверху нема подушечки. Здавалось би, що це буде викликати дискомфорт, але поспішу вас порадувати – це не так. Я не один раз носив навушники з подушкою, від якої починає боліти голова, а тут все якось навпаки: нема подушечки – й голова не болить. Щодо дизайну, то я вважаю що він досить стриманий, проте завжди вписується та чудово виглядатиме на будь-якій людині. Також важливо зазначити, що це одні з небагатьох повнорозмірних навушників, які взагалі не парять.

 

Звук та автономність

Звук в Momentum минулого покоління був просто чудовий, проте Sennheiser вдалось досягти нових вершин, і тепер до звучання цього апарату не докопається навіть найбільш затятий аудіофіл. Широкий діапазон, широка сцена, шалена деталізація та чіткий бас.  Інколи виникало враження, що я знаходжусь у студії, а не в трамваї. Не можна забути про NoiseGard – технологію активного шумопоглинання, яка разом з опором в 28 ом дозволяє досягати шалених 113 децибел.  До автономності питань також немає. Справжні 22 години, з ввімкним ANC.

 

Комплектація

Стандартний набір: навушники, жорсткий чохол, 3.5 мм кабель, кабель для зарядки (micro USB) та адаптер для літака. Також виробники поклали в коробку ще один чохол з тканини, щоб ваші навушники були в чохлі, поки вони в чохлі. NFC також в комплекті. Не уявляю тепер як я без нього жив.

Итоги

Sennheiser Momentum M2 AEBT це справжня знахідка для всіх. Від аудіофілів до людей, які не знають як називаються їх навушники. Якщо ви любите хороший звук – ці навушники однозначно для вас. P.S. Якщо не любите, то полюбите ;)

Оценка эксперта
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Дизайн
5.0
Автономность
5.0
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Дизайн
5.0
Автономность
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Эргономика
Минусы
micro USB
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 96418
есть в наличии
10 819 грн.
Код: 96419
есть в наличии
10 819 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для Sennheiser Momentum M2 AEBT – те, що ви завжди шукали