Фильтр по блогу

Skullcandy Crusher BT – як нарешті не сваритись із сусідом

13 октября 2019 г.
241
0
Обзоры
Skullcandy Crusher BT – як нарешті не сваритись із сусідом
Жолудь Добровольський
Експерт аудіо техніки, за сумісництвом аудіофіл.
12
3

Skullcandy не надто відомий виробник навушників на теренах України, проте навіть у нас є ціла каста фанатів цієї марки. Одразу скажу, що ці навушники не для тих, хто перепробував десятки пар пристроїв і досі шукає золоте руно. Не знайдете. Проте, чи мають вони право на життя? Однозначно «так», зараз поясню чому.

 

Дизайн та збірка

Виглядають в житті саме так як на картинці. Як на мене, чимось нагадують іграшкові навушники через величезні кнопки регулювання гучності (якщо такі є). Проте, окрім кнопок, симпатичні «вушка»: нічого зайвого, нічого не бракує.

Якщо ви хоча б раз чули про Skullcandy, або тримали їх у руках, то, скоріш за все, знаєте, що вони не славляться надійністю збірки. Проте, я б не ставив усі їх навушники в одну когорту. Якщо чесно, я був приємно здивований Crusher. Тактильні відчуття кнопок чудові, хоч вони й зроблені з дешевого пластику. Також Skullcandy використали найдешевший варіант підголовника – резину. Але, на відміну від усіх навушників, де вона створює дикий дискомфорт, тут вони зробили невеличкий виріз, з яким навушники чудово сидять, і не втомлюють вас навіть за довгого прослуховування. До того ж, резина, як потім виявилось, там не дарма. До речі, вони, на диво, не паркі.

 

Звук та бас

Почну з басу. У Skullcandy Crusher BT є спеціальний регулятор басу. Скажу чесно, спочатку поставився до нього скептично, бо якщо викрутити його на максимум, то на думку одразу спадає дешевий автомобіль, де власник витягнув задній ряд сидінь, а на їх місце поставив два сабвуфери. Такі сабвуфери, які коштують більше за саму машину. І, коли він проїжджає біля вашого дому, ви відчуваєте як у вас вібрують вікна. І, що саме цікаве, я не перебільшую. Ви справді фізично відчуваєте вібрації басу, якщо ввімкнути бас на максимум. Проте, через деякий час, я все ж таки визнав, що якщо поставити регулятор десь посередині, то бас справді стає більш виражений та приємний. Досить цікавий задум, хоч і реалізація не надто логічна, як на мене. Це навушники суто для любителів низів та басу. Вони тут просто вражаючі. Що стосується середніх частот, то, низи їх трохи перекрикують, тому мені частенько їх бракувало. З високими також ситуація не набагато краща, хоч деталізація та ширина сцени мене цілком влаштовували.

Щоб уявити як звучать ці навушники, то уявіть себе у закритій бочці біля колонок на концерті. Це справді вельми весело, хоч й не дуже мелодійно. Я б сказав, драйвово.

 

Автономність та комплектація

Виробник заявив 40 годин безперервного прослуховування. Скажу чесно, це рідкісний випадок, коли я взагалі забув що навушники потрібно заряджати. Якийсь час думав, що мені здається, проте численні відгуки користувачів вказують на те, що вони грають цілих 50 годин. Абсолютний рекордсмен серед безпровідних навушників. Але, якщо збираєтесь користуватись регулятором басу, то можете сміливо віднімати 10-15 годин. У коробці все як завжди: 3.5 мм, дріт для зарядки та чохол. Чохол реально кайфовий. Дуже м’який і приємний на дотик всередині. У ньому є дві кишеньки: одна на 3.5 мм, інша на дріт для зарядки. Навушники достатньо компактні у складеному стані, тому можна не переживати що вони не влізуть у ваш наплічник.

Итоги

Якщо ви любите бас, то за цю ціну ви НЕ знайдете нічого кращого навушників Skullcandy Crusher BT. Проте, якщо є можливість, то краще послухайте їх перед покупкою, так як звук досить специфічний.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
4.8
Звук
4.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Дизайн
5.0
Цена
5.0
Оценка эксперта
4.8
Звук
4.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Дизайн
5.0
Цена
5.0
Плюсы
Бас
Автономность
Минусы
Звукоизоляция
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 22836
есть в наличии
5 269 грн.
Код: 22835
есть в наличии
5 269 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Skullcandy Crusher BT – як нарешті не сваритись із сусідом