Фильтр по блогу

Експертна думка: Audio-Technica ATH-M50xBT2 Ice Blue

17 Ноября 2023
2996
0
Экспертные мнения
Експертна думка: Audio-Technica ATH-M50xBT2 Ice Blue
Гліб Перерва
Оглядач техніки та софту Експерт в навушниках та Hi-Fi плеєрах

Сьогодні розглянемо лімітовану серію Audio-Technica ATH-M50xBT2. Розберемось в особливостях навушників, визначимось для якої музики вони підходять найкраще та розповімо про досвід її використання.

Пакування та комплектація

Навушники Audio-Technica ATH-M50xBT2 Ice Blue представлені у яскравій картонній коробці з кольоровим друком на передній стороні, що відображає особливості моделі. Технічні характеристики розміщені на задній та бічних сторонах упаковки. У комплекті з навушниками надається наступне:

  • • Audio-Technica ATH-M50xBT2;
  • • кабель USB-C;
  • • аудіокабель 3,5-3,5 мм;
  • • чохол зі шкірзамінника.

 

 

Аудіокабель із 3,5 мм роз'ємом виготовлений з м'якої гуми і має довжину 1,2 метра, з Г-подібним штекером. Зручний для використання, хоча відносно короткий для стаціонарного застосування (але універсальний роз’єм дозволяє легко придбати сумісний кабель окремо).

 

Дизайн та ергономіка

Кріплення та чаші навушників виконані з пластику з деякими металевими елементами та логотипом Audio-Technica по центру.

 

 

Оголів'я регулюється ступінчасто, з чіткою фіксацією та мʼяким ходом.

 

 

Штучна шкіра, якою вкрите оголів'я, доволі привабливо виглядає та приємна на дотик, хоча менше комфортна, ніж справжня шкіра.

 

 

Всі елементи управління знаходяться зліва і включає чотири елементи (наступний та попередній трек, регулювання гучності, play-pause та голосовий асистент), вхід 3,5 мм audio jack, USB-C для заряджання та світлова індикація.

 

 

Амбушури м'які та зручно облягають вушну раковину, забезпечуючи якісну пасивну ізоляцію від зовнішнього шуму.

 

 

Навушники сидять на голові надійно та добре тримаються навіть під час активних рухів, не надто тиснучі. Хоча є ймовірність що вони будуть тиснути на вуха, якщо розмір вушної раковини досить великий.

 

 

Модель в складеному стані є досить компактною, що є зручним для перенесення. Це також знижує ризик пошкодження в сумці чи рюкзаку, а при необхідності навіть можна помістити їх в поясну сумку.

Управління та автономність

Встановлення з'єднання між навушниками і смартфоном  надзвичайно простий процес: натисніть і утримуйте кнопку ввімкнення протягом декількох секунд і знайдіть їх у меню Bluetooth. Усі функції управління зосереджено на лівій чашці навушників, що управляється за допомогою чотирьох кнопок. Навіть без додатка ATH-M50xBT2 працює бездоганно, проте для більш гнучких налаштувань бажано встановити його через AppStore або Google Play.

 

 

При щоденному використанні протягом 5-6 годин навушники здатні працювати від одного заряду до 3-4 днів (при гучності 80-90%). Достатньо лише 20-хвилинної зарядки, щоб відновити функціональність ще на один повний робочий день.

Технічні характеристики

Модель Audio-Technica ATH-M50xBT2 оснащена 45-міліметровими випромінювачами зі значною апертурою, які доволі точно відтворюють звучання дротової версії.

 

ATH-M50xBT2 задіюють Bluetooth для бездротової передачі якісного звучання. Драйвери з великою апертурою надають глибокий та насичений бас, підтримувані сучасним ЦАПом AK4331 і внутрішнім підсилювачем задля максимально чистого відтворення звуку.

 

Модель ATH-M50xBT2 також оснащені двома мікрофонами та технологією формування променя, що чудово передають голос. Також присутня функція взаємодії з вбудованими голосовими помічниками, такими як Siri, Alexa, Google Assistant тощо.

 

Мультипоінт (багатоточкове з'єднання) забезпечує одночасне з'єднання з двома девайсами по Bluetooth, спрощуючи їхнє використання без необхідності постійно перемикатися між ними. Налаштування навушників ATH-M50xBT2 згідно із вподобаннями користувача здійснюється через застосунок A-T Connect. Серед доступних опцій: налаштування і збереження еквалайзера навушників, режим низької затримки, а також баланс правого і лівого каналів та вибір голосового асистента.

Звук

Звуковий профіль Audio-Technica ATH-M50xBT2 добре збалансований, без помітних відхилень і без надмірного прикрашання звуку – тенденція, що часто спостерігається у безпровідних навушників цього цінового діапазону. Загалом, їхні акустичні характеристики майже не відрізняються від звучання дротової версії Audio-Technica ATH-M50x що підключена до нейтрального джерела звуку.

 

 

Високі частоти інформативні, детальні та збалансовані, що дозволяє слухачам із задоволення слухати високі вокальні партії та звучання струнних інструментів. Іноді є помітна втрата надвисоких частот, але це не критично для цього форм-фактора; скоріше, це проблема, пов'язана з Bluetooth, ніж з недоліком навушників.

 

Середні частоти повноцінні та деталізовані, а НЧ не перекривають нижньо-середні, забезпечуючи всебічне враження від треків з великою кількістю басів.

 

Навушники відтворюють м'який і насичений звук, позитивно впливаючи на прослуховування музики різних жанрів, демонструючи універсальність у роботі з ембіентовими жанрами  модель легко адаптується практично до будь-якого жанру, тож її цілком можна назвати універсальною.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
5
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Ергономіка
Комплектація
Пасивна шумоізоляція
Минусы
Розмір амбушур
Товары из экспертного мнения
Код: 31286
есть в наличии
10 999
Код: 33666
есть в наличии
11 999
Код: 38136
есть в наличии
11 999
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Експертна думка: Audio-Technica ATH-M50xBT2 Ice Blue