Фильтр по блогу

Klipsch Music City Series ‒ найкомпактніші колонки бренду

29 Марта 2024
1504
0
Новости
Klipsch Music City Series ‒ найкомпактніші колонки бренду
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
453
87

Компанія Klipsch додала три нові Bluetooth-колонки до своєї лінійки, і кожна з них отримала ім'я американського міста, яке має глибокі корені в музикотворчості. Серія Klipsch Music City включає в себе Austin, Nashville і Detroit. Усі три динаміки мають підвищену стійкість до зовнішніх факторів і мають рейтинг IP67, що робить їх стійкими до пилу і водонепроникними. Ви можете бездротово синхронізувати їх з іншими динаміками Klipsch, і завдяки вбудованим мікрофонам вони можуть використовуватися як спікерфони для здійснення дзвінків.

 

 

Першою на черзі - Klipsch Austin, найменша у трійці, яка виглядає дещо схожою на Marshall Willen розміром приблизно з долоню або JBL Go 3. З батареєю на 12 годин і вагою всього 397 г, це маленький портативний пристрій, який практично можна покласти в рюкзак чи навіть в кишеню без зайвих клопотів.

 

 

Наступним є трохи більший прямокутний динамік Klipsch Nashville, все ще маленька модель, яку, напевно, найкраще порівняти за формою, функціональністю та ціною з JBL Flip 6. З двома динаміками діаметром 5,7 см і 24 годинами відтворення, Nashville є наступним кроком після свого меншого сородича, Austin.

 

 

Якщо ви хочете щось більш потужне, то Детройт - місце для вас. З подвійними динаміками діаметром 7,6 см і твітерами діаметром 2,5 см, а також 24 годинами відтворення, важчий Klipsch Detroit, напевно, найкраще порівнювати з JBL Charge 5 як портативна, але масивна модель, яка надає багато потужності.

 

Незважаючи на різницю між моделями, є і спільні риси. Усі вони мають рейтинг IP67 для захисту від пилу та водонепроникність, незалежно від того, в якому місті ви знаходитесь, і всі три можуть підключатися до офіційного додатка Klipsch Connect, за допомогою якого можна керувати речами, такими як Еквалайзер і персоналізація налаштувань. Плюс до цього довгий діапазон бездротового підключення означає, що кожну модель можна відтворювати на відстані до 12 метрів від джерела сигналу.

 

Нова серія Music City Series виглядає вражаюче. За словами Пола Джейкобса, генерального директора Klipsch, "Наша серія Music City - це свято музики і культури. Ми хотіли вшанувати деякі з найбільш впливових міст, які сформували світ музики, і ми зробили це, створивши динаміки, які не лише чудово звучать, але і втілюють сутність Остіна, Нешвілла і Детройта".

 

Klipsch Music City Series вже доступні у США, світовий старт продажів наприкінці року.

Актуальна акустика Klipsch

Hi-Fi акустика Klipsch

Товары из публикации
Код: 39260
есть в наличии
7 600
Код: 39845
есть в наличии
4 800
Код: 39264
нет в наличии
14 430
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Klipsch Music City Series ‒ найкомпактніші колонки бренду