Сегодня работаем  с 10.00 до 20.00

(044)_238-20-40

заказать обратный звонок

В корзине нет товаров

Навушники Onkyo H500M

Автор: Валерий Журавский

Разделы: Экспертное мнение

Дата публикации:
Версия для печати Комментарии: 0

 

Навушники Onkyo H500M тільки готуються підкорювати ринок портативного аудіо України. Чекати появу слід в вересні-жовтні. Очікувана роздрібна ціна 5000 грн. Що ми маємо за ці гроші?

Виглядають навушники досить класично – пластикові поворотні чашки з металевою накладкою, пухкі амбушюри з еко-шкіри, змінний плетений кабель з мікрофоном. Для поцінювачів марки – контрастні написи Onkyo з обох сторін. Навушник сидять як і усі навушники такої форми, якщо не педант, ходити можна і навіть довго. На голові сильно не докучають.

Звучать навушники достатньо збалансовано. Бас грає розбірливо, деколи навіть драйвово, від себе нічого не вигадує. Як прописана бас-бочка – почуєте, хоча басової радощі фанатів Dr.Dre не відчуєте, тиск та глибина середні. Мідбас трохи зажат, тому бас не маже звукову картину. Середнім частотам від такого басу тільки користь, нічого не заважає та не краде звуки. Середина достатньо музична та аналітична, як для навушників для смартфонів та плеєрів початкового рівня. Чоловічий та жіночій вокал звучать переконливо та емоційно. Високі частоти подаються стримано. Як на мене, їх в достатній кількості, вухо не ріжуть, стараються передати повітря в записах, але не завжди це вдається. Виною тому достатньо вузька музична сцена. Не можна сказати що подача стримана, але й повітря не багато. Заміна красивого штатного кабеля на хороший помітно виправляє ситуацію – покращується детальність та передача тембрів. Сцена стає ширше та звук додає в динаміці.

Рекомендовано для поп- та простої рок музики, не складної електроніки. З новим кабелем (як то FiiO RC-MH1) можна слухати інструментальну музику, джаз.

Не дуже люблять швидкі технічні стилі, але відіграють їх набагато краще ніж деякі конкуренти. Музика з високою басовою часткою буде грати технічно, але без потрібного басового драйву.

Сильні риси: Onkyo – такі навушники не часто зустрінеш, з’ємний кабель з мікрофоном, збалансований звук з елементами аналітики та музичності.

Що поганого: комплектний кабель бажано замінити. Середня (нижче середнього) звукова сцена.

Навушники добре грають зі смартфонами, не потребують багато потужності, плеєри рекомендую до 250$, ті що дорожче – грають вже краще ніж можуть навушники.

Рекомендую послухати.

 

Трохи сухої статистики:

Тип звукового випромінювача:  динамічний, 40 мм

Акустична конструкція: закриті

Діапазон частот: 7 – 40 000 Гц

Номінальний супротив: 16 Ω

Чутливість: 105 дБ/мВт

Кабель: 1,2 м, з’ємний з мікрофоном

Вага: 190 г без кабеля

Комплектація: навушники, кабель з мікрофоном


Комментарии к посту 'Навушники Onkyo H500M'

×
Спасибо, Ваш комментарий добавлен и будет опубликован после проверки модератором

На указанный Вами почтовый адрес будет выслано письмо для восстановления пароля

Выслать