Сегодня работаем  с 10.00 до 20.00

(044)_238-20-40

заказать обратный звонок

В корзине нет товаров

Навушники Soundmagic P55 Vento

Автор: Валерий Журавский

Разделы: Экспертное мнение

Дата публикации:
Версия для печати Комментарии: 0

 

Новачок від компанії Soundmagic, яка стукає в відкриті двері преміум сегмента, накладні навушники P55 Vento. Компанія яка виробляє гарні "затички" в ціновому сегменті до 50$ вирішила годі годувати клиєнтів "ширпотрєбом" і вийшла в преміум сегмент ринку.
Зовнішньо виглядає все досить круто та надійно - скрізь метал, лазерні гравіровки, екологічна шкіра, два з'ємних кабеля в комплекті - один з мікрофоном, чохол для кабелів + жорсткий чохол для навушників.
Сидять навушники впевненно, яле як на мене не дуже зручно. Мені більше до вподоби корпуса овальної форми - вони анатомічніші. Навушники не складаються, але мають поворотні чаши.
На відміну від попередніх моделей HP-150 та HP-200 компанія вирішила поставити на аналітичність подачі, тому бас в навушниках жосткий але доволі детальний. Йому не вистачає глибини та звукового тиску, швидкість не погана, але не видатна. Середні частоти трохи зажаті та провалені, тому вокал зазвичай звучить беземоційно. Акцентовані ВЧ довершують цю картину. Вони не натуральні та доволи різкі але без настирливості. На гарно записаних фонограмах їх не чутно, там де різко - вони дають по собі знати. Все це запаковано в доволі вузьку віртуальну сцену, тому інструменти знаходяться зовсім поряд один з одним, не вистачає повітря в музиці. Маємо посередній звук.

Рекомендацій по стилям музики не буде - слухайте самі.


Сильні риси: гарно та надійно виглядають, з'ємні 2 кабелі, багата комплектація.
Що поганого: звук для компанії яка тільки завойовує ринок преміум сегменту навушників повинен бути на голову вищий за конкурентів.

Хоч і вказана доволі висока чутливість, навушники потребують трохи бульше енергії ніж наприклад Sony, тому з зовсім дохлими стартфонами не заграють як можуть. Всі інши смарфони та плеєри - без обмежень.

 

Трохи сухої статистики:

Тип звукового випромінювача: динамічний, 40 мм
Акустична конструкція: закриті
Діапазон частот: 15 – 22 000 Гц
Номінальний супротив: 35 Ω
Чутливість: 110 дБ/мВт
Кабель: 1,2 м, з'ємний
Вага: 285 г без кабеля
Комплектація: навушники, 2 кабеля (один з мікрофоном), адаптер для комп'ютера, адаптер для Nokia, чохол для кабелів, жорсткий чохол для навушників


Комментарии к посту 'Навушники Soundmagic P55 Vento'

×
Спасибо, Ваш комментарий добавлен и будет опубликован после проверки модератором

На указанный Вами почтовый адрес будет выслано письмо для восстановления пароля

Выслать