Фильтр по блогу

Polaroid I-2 ‒ найпотужніша камера миттєвого друку

02 Ноября 2023
1439
0
Новости
Polaroid I-2 ‒ найпотужніша камера миттєвого друку
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
475
91

Polaroid представила нову висококласну камеру миттєвого друку під назвою Polaroid I-2. За словами виробника, I-2 - це найбільш просунутий фотоапарат компанії, з вбудованими ручними контролем і найкращим об'єктивом, який вона коли-небудь виробляла.

 

I-2 має трьохелементний об'єктив з автофокусом, який, за словами Polaroid, повинен виробляти більш чіткі фотографії, ніж будь-який інший миттєвий фотоапарат компанії. Тим часом лідар (система виявлення і вимірювання відстаней за допомогою світла) повинен бути здатний автоматично налаштовувати об'єктив в залежності від відстані до об'єкта, навіть в умовах слабкого освітлення, що дозволить отримати більш точний фокус. Для фотоапарата, який використовує технологію, якій вже більше кількох десятиліть, це досить багато технічних нововведень.

 

 

В деяких випадках миттєві фотоапарати Polaroid мають тенденцію створювати фотографії, які не є особливо чіткими в порівнянні з їхніми конкурентами, особливо в умовах слабкого освітлення. Це надає фотографіям мистецький і мрійливий вінтажний стиль, який приваблює. Однак це може бути проблемою, якщо ви хочете швидко і легко зробити чіткий і правдивий знімок.

 

Крім того, Polaroid також додав невеликий зовнішній дисплей та кнопки, щоб ви могли вручну налаштовувати час витримки, діафрагму, яскравість і режими зйомки безпосередньо з фотоапарата. Для внесення подібних змін в Polaroid Now Plus потрібно використовувати програму на своєму смартфоні.

 

Фотоапарат Polaroid I-2 також намагається відрізнятися від решти моделей, пропонуючи сумісність з плівкою i-Type, 600 та SX-70. В іншому випадку I-2 схожий на Polaroid Now Plus, має підтримку Bluetooth і додаток, який можна використовувати для дистанційного керування фотокамерою.

 

Усі камери миттєвого друку Polaroid

Товары из публикации
Код: 38597
есть в наличии
29 999
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Polaroid I-2 ‒ найпотужніша камера миттєвого друку