Фильтр по блогу

Anker Soundсore Life Note - альтернатива відомим TWS в сегменті 60 - 70 USD

07 Июля 2020
1066
2
Обзоры
Anker Soundсore Life Note - альтернатива відомим TWS в сегменті 60 - 70 USD
Ігор Савенко
Навушники (TWS, внутрішньоканальні, повнорозмірні).
7
3

З навушниками Anker Soundсore Life Note я зіткнувся дійсно випадково - після 2 замін mifo o5 pro, які вперто не хотіли нормально тримати зв’язок із моїм Redmi Note 7 мені запропонували цю модель. Оглядів та відгуків в Інтернеті було не дуже багато, але я вирішив ризикнути і в цілому лишився задоволений.

 

Технічні характеристики:

Навушники TWS, випускаються в 2 кольорах (білий та чорний).

Заявлена виробником тривалість роботи навушників без зарядки - 7 годин, з кейсом - 40 годин.

Рівень захисту від вологи - ipX5 (часто в інтернеті пишуть  ipX7, але це помилка, так як на коробці вказано саме  ipX5).

На борту є кодекс aptX, BT 5.0.

Присутня USB-C зарядка (приємно, що не треба мати окремий кабель для них).

 

Комплектація:

Біло - синя коробка середнього  розміру, з доволі непоганого картону. В середині лежать навушники з кейсом, 4 пару амбушур (і п’ята одягнута на самі навушники), доволі хороший USB-C кабель та макулатура:

Базового комплекту більш чим вистачає, нічого зайвого не поклали (а це значить, що не треба платити ні за що зайве).

Форма типу “вкладишів” із ніжкою, але при цьому сама посадка у вухо як у вакуумних.

 

 

Звучання:

Перш за все - те, що я опишу є описом звучання із увімкненим еквалайзером. Це важливо (чому - напишу далі).

 

Низькі частоти - з ними все добре. Особливо тут хочеться відмітити бас, який для вкладишів дійсно хороший. Можливо це результат використання технології “BassUp” про яку говорить виробник, а можливо просто вдале опрацювання звуку. Але результат є - низькі частоти звучать добре, і навушники мають доволі сильний бас. Це особливо сподобається любителям електронної музики.

 

Середні частоти - без особливих зауважень, нормально. Так, в середніх є певні спрощення по звуку в гітарних партіях і деяка “плоскість” звуку (це чути в порівнянні із тими ж треками, які слухаєш через повнорозмірні навушники), але рахуючи форм фактор навушників та ціну - вони грають добре.

 

Високі частоти - також без зауважень. Чогось нового в композиціях Ви не будете відкривати, але звук вони передають добре, “каші” чи якихось різких недоліків звуку я не помітив.

В сукупності - звук хороший.

По особливості орієнтованості звучання - я б рекомендував їх для електронної музики та року або металу (не дивлячись на спрощення гітарних партій для TWS вони все одно звучать добре).

 

Еквалайзер необхідно вмикати обов’язково. Без нього навушники звучать зовсім нецікаво і дуже сильно виставляють на передній план низькі частоти, при цьому задвигаючи назад середні та високі.

Наприклад, при прослуховуванні треку Blind Guardian - Into The Storm із вимкненим еквалайзером дуже сильно кидалися вперед саме тарілки, а гітара була десь на задньому плані, наче вона не має значення і має грати десь на фоні.

Але із увімкненим еквалайзером трек почав звучати нормальні - середні частоти зайняли домінантну позицію, низькі частоти та бас стали об’ємнішими, високі частоти перестали бути фоновими, а тарілки стали звучали як один із інструментів, а не головний інструмент.

Схожа ситуація була із треками Nightwish -  Nemo та Skillet - Monster.

По електронній музиці, то Skrillex & Rick Ross - Purple Lamborghini із еквалайзером зазвучали об’ємніше.

Тому обов’язково вмикайте еквалайзер - і буде Вам хороший звук.

 

Гучність. Тут все дуже добре, вони не тихі і грають гучно. Не будучи фанатом звуку, який підриває мозок і заважає чути думки - я слухаю їх на 30, іноді 40 відсотках гучності. Цього вистачає щоб в більшості прибрати сторонні звуки на вулиці. Звісно, можна гучніше, і тут є куди робити гучніше. Мінус - машини чути важко, треба дивитися по сторонам дуже уважно :(

 

Зовнішній вигляд, матеріали та збірка

Навушники виглядають добре. Не схожі на копію всім відомих білих яблучних навушників, що як на мене є плюсом.

Матеріал навушників - приємний та якісний матовий пластик. Він не виглядає дешево, і не дряпається із божевільною швидкість. Також матеріал доволі міцний. В тих же mifo o5 pro при натисканні фізичних клавіш матеріал прогинався під пальцем, тут же нічого такого немає.

До якості збірки також зауважень немає - не скрипить, не люфтить.

З кейсом також все добре. Подібна до навушників якість пластику. При цьому кріплення кришки кейсу не виглядає дуже надійним. Не подумайте поганого - воно не люфтить і не відпадає, але при відкритті є побоювання, що колись його можна випадково відламати. Так що треба бути уважним. Також за 3 тижні експлуатації зверху на кришці кейсу з’явилася темніша зона, потертість. Це не критично, але майте на увазі.

Також хотілося би, щоб контакти зарядки в кейсі були більш товстими (але це вже побажання, а не мінус).

В кейсі навушники тримають нормально, не випадають (магнітне кріплення).

Розміри кейсу доволі великі - в кишені джинсів його носити незручно, краще в сумці.

 

Якість зв’язку із джерелом звуку

В стандартних умовах експлуатації (вдома, вулиці, транспорт etc) - все добре. Швидко та в більшості без проблем підключаються.

Проблеми можуть бути у випадку, якщо Ви витягнули навушники з кейсу, а ВТ ще не ввімкнули на джерелі звуку - при такому варіанті  були лаги, і часто доводилося ховати навушники в кейс, вмикати ВТ та діставати навушники знову.

Зв’язок тримають стабільно через 1 стіну, із рідкими перериваннями - через 2 стіни. На вулиці, під дротами чи у радіонавантажених місцях - іноді є переривання, але це проблема переважної більшості TWS. Цікавий факт - якщо зупинити відтворення музики із клавіші одного навушника, то при ввімкненні відтворення спочатку звук з’являється саме в ньому :) Але там така мінімальна затримка із початком звучання другого, що це не можна вважати недоліком.

Вільно ходив по квартирі поклавши телефон в одній кімнаті, і проблем в більшості не було.

 

Нестандартні умови - спортзал. Тут, на жаль, все “не дуже”. Було проведено 2 експеремента - і кожен раз якщо біля мене було 3 - 4 людини в TWS - то зв’язок істотно сильно обривався або переривався, і слухати було важко. Якщо людей було менше - то просто страждала стабільність зв'язку. Ті ж самі Xiaomi Redmi AirDots у таких умовах грали в рази стабільніше. Для спортзалу я їх рекомендувати не можу.

В цілому якістю зв’язку я задоволений.

 

Автономність

Тут просто - все чудово. Я не вимірював, чи є тут обіцяні 40 годин, але при помірному режимі експлуатації (дорога в магазин та процес покупок, іноді музика вдома, іноді як гарнітура) - перша зарядка була через  два (!) тижні після покупки. Якщо для Вас важлива автономність, то рекомендую звернути увагу на цю модель.

Так, при більш жорсткій експлуатації Ви їх будете частіше заряджати, але автономність хороша, і їх можна навіть брати з собою в дорогу або невелике відрядження.

 

Управління та якість посадки

Навушники мають фізичні клавіші. Натискають вони приємно, без зайвих зусиль. Одне натискання зупиняє музику, два натискання перемикають трек на наступний. Просто і невибагливо, для звичайного користувача я думаю цього вистачать.

Механічні клавіші мають свій плюс (поки не перевірений на практиці) - можна буде через шапку керувати відтворенням, чого із сенсорними точно не вийде.

Сидять доволі зручно, але треба підібрати амбушюри та звикнути. Після інших TWS які сиділи у вусі так, що їх треба було ледве не виковирювати - спочатку мене не сподобалося, але з часом підібрав посадку і зараз все добре. Не випадають, можна бігати в них. Заради тесту одягнув їх під шапку (так, зараз літо, але заради науки…:) - сиділи нормально.

Окрема радість - ніжка, за яку навушники зручно можна витягнути із вуха (якщо Ви володар великих вух, то Ви знаєте, які “страждання” виковирювати невеликі навушники із вуха :( )

 

Використання як гарнітура

В цілому - непогано, і невибагливий співрозмовник скаржитися не буде. Так, є деякий ефект “гучного зв’язку”, але в цілому Вас буде чути. І важливо - навушники намагаються не збирати сторонні шуми та не передавати їх слухачеві.

Не ідеально, але краще багатьох за ці гроші.

Пробував використовувати як гарніру при зв’язку через Viber - тут “лижі не їдуть”, зовсім. Зв’язок переривався, і витримати більше 5 хвилин я не зміг.

Итоги

Хороша, якісна та зручна модель із добрим звучанням та нахилом до низьких частот і басу. Якщо Ви шукаєте навушники в цьому ціновому діапазоні, і хочете сама форм фактор типу вкладишів - рекомендую спробувати, велика вірогідність що підійде.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Плюсы
Ціна
Звук
Ергономіка
Минусы
Можливі перешкоди від інших пристроїв
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 24550
есть в наличии
1 799
Код: 24775
есть в наличии
1 799
Отзывов (2)
Напишите ваш отзыв для
Anker Soundсore Life Note - альтернатива відомим TWS в сегменті 60 - 70 USD
Чи є у комплекті пінні амбушюри, окрім силіконових?
Доброго дня! Немає. І відкритим є питання, чи взагалі їх вийде сюди підібрати через кейс. Дистанційно в мене не вийшло це зробити, але припускаю, що якщо поїхати в магазин та приміряти щось - то може вийти.