Фильтр по блогу

Astell&Kern A&futura SE300 ‒ майбутнє аналогового звуку

15 Мая 2023
426
1
Новости
Astell&Kern A&futura SE300 ‒ майбутнє аналогового звуку
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
388
82

A&futura від Astell&Kern - це лінійка продуктів, яка відображає безконечні зусилля компанії в інноваціях. SE300 - четверта модель у лінійці A&futura, яка є преміальним цифровим аудіоплеєром Astell&Kern, успадковуючи цю ідентичність та розширюючи звуковий потенціал за допомогою новітніх технологій.

 

A&futura SE300 оснащений високорівневим R-2R DAC, двома підсилювачами класу A/AB, створеними за технологією TERATON ALPHA, і вперше саморозробленою FPGA-технологією. З такими неперевершеними компонентами, він пропонує справжню філософію звуку та технології Astell&Kern.

 

 

Зануртеся в справжній аналоговий звук, який виробляє SE300 з технологіями Class-A AMP та R-2R DAC, вперше в плеєрі Astell&Kern.

 

Для забезпечення кращого відтворення аналогового звуку в аудіоплеєрі A&futura SE300, вперше під час початкової фази розробки об'єднали секції DAC та AMP.

 

SE300 поставляється з R-2R DAC, замість Delta-Sigma DAC, який найчастіше використовується в інших аудіоплеєрах. R-2R DAC, також відомий як Ладдерний DAC, оскільки він розміщує резистори у формі сходинок, пропонує натуральний, але динамічний звук Hi-Fi, але він є надзвичайно технічним і складним у виконанні, оскільки вимагає складних високоточних резисторних блоків та важкокерованих контролерів струму.

 

 

Однак, незважаючи на ці технічні виклики, після кількох років розробки та випробувань інженери бренду зуміли подолати це та створити новий аналоговий звук. У процесі докладно відібраний кожен з 96 високоточних резисторів та завершена технологія R-2R DAC.

 

SE300 призводить нас на крок ближче до реалізації аналогового звуку з цифрового джерела та є результатом довгого шляху, пройденого Astell&Kern з непохитною майстерністю, щоб знайти кінцевий звуковий рішення.

 

 

SE300 поставляється з режимом подвійного підсилювача. Підсилювання класу A, яке створює низькі спотворення та натуральний звук, та підсилювання класу AB, яке відтворює динамічний звук з високою ефективністю, щоб користувачі могли вибирати між двома підсилювачами залежно від своїх вподобань та жанру музики, яку вони відтворюють.

 

Відчуйте справжні звуки, які може забезпечити лише Astell&Kern з SE300, який поставляється з R-2R DAC та двома підсилювачами класу A/AB, народжених з унікальних пропрієтарних дизайнів Astell&Kern, що зменшують споживання енергії та покращують вихідний сигнал, видаляючи шум.

 

 

Для безшовного використання чутливих вкладишів та вибагливих повнорозмірних навушників, пристрій повинен забезпечувати відповідний вихідний сигнал, відповідно до специфікацій підключеного пристрою.

 

SE300 підтримує режим 2-х рівнів підсилення для створення ідеального звучання для широкого діапазону навушників, зберігаючи оптимальний звуковий вихід.

Отзывов (1)
Напишите ваш отзыв для
Astell&Kern A&futura SE300 ‒ майбутнє аналогового звуку
крутилка гучності Астелів скоро буде настільки випирати з корпусу, що стане окремим пристроєм)