Фильтр по блогу

Astell&Kern ACRO CA1000T ‒ портативний настільний плеєр з ламповим підсювачем

19 Января 2023
121
0
Новости
Astell&Kern ACRO CA1000T ‒ портативний настільний плеєр з ламповим підсювачем
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
321
55

Компанія Astell&Kern презентувала оновлену версію свого настільного плеєра Astell&Kern ACRO CA1000. Новинка отримала нову схему підсилення, має безліч портів для використання з різними типами навушників та підключення додаткових пристроїв.

 

ACRO CA1000T від Astell & Kern ‒ перший у світі портативний пристрій з новітніми флагманськими технологіями ESS Dual DAC та Dual Tube Triple Amp System.

 

 

ЦАП ESS всередині системи – це ES9039MPRO, який, як стверджується, забезпечує чистий тривимірний звук із покращеною модуляцією для підвищення енергоефективності та зниження шуму. Він також має нову схему, що обіцяє повний, детальний звук у всьому частотному діапазоні.

 

Подвійні лампи KORG Nutube Dual Twin Triode забезпечують особливе «лампове» звучання. Збалансована схема розділяє лівий та правий канали з двома вакуумними лампами для створення більш природних та м'яких звуків. Система Triple Amp System дозволяє вибрати режим лампового або операційного підсилювача, або обидва режими одночасно.

 

 

Як і попередня модель, CA1000T використовує технологію Teraton Alpha південнокорейської фірми, яка спрямована на усунення спотворень навіть за найвищої гучності. І він підтримує чотириступінчасте налаштування рівня посилення до 15 В середньоквадратичного значення для більш просунутих навушників та внутрішньоканальних моніторів.

 

Нативно підтримуються файли DSD512 та 32 біт/768 кГц PCM, повне декодування MQA, а також кодеки aptX HD та LDAC для першокласної якості звуку при потоковій передачі через Bluetooth 5.0. Є підтримка Roon Ready.

 

Автономність новинки до 10 годин. Особлива схема живлення зменшує електронні перешкоди при роботі під час заряджання.

 

Усі аудіоплеєри Astell&Kern

Усі навушники Astell&Kern

Товары из публикации
Код: 35154
нет в наличии
105 990
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Astell&Kern ACRO CA1000T ‒ портативний настільний плеєр з ламповим підсювачем