Фильтр по блогу

Astell&Kern Odyssey ‒ нове слово у гібридних навушниках

20 Сентября 2022
700
0
Новости
Astell&Kern Odyssey ‒ нове слово у гібридних навушниках
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
386
82

Компанія Astell&Kern у співробітництві з брендом Empire Ears випустила нові внутрішньоканальні навушники. Новинка вражає кількістю випромінювачів та технологіями, які використовуються, та вважається найкращим рішенням для нового флагмана бренда A&ultima SP3000.

 

 

Empire Ears ‒ сімейний бізнес з Атланти, штат Джорджия, який має 30-річний досвід розробки в галузі акустичної інженерії та виробництва, що охоплюють медичні, споживчі та професійні ринки. Кожні навушники виготовляються вручну та відповідають високим стандартам компанії. Кульмінацією розробок бренда є розробка навушників, в яких поєднуються не тільки арматурні та динамічні випромінювачі, а й електростатичні та випромінювачі кісткової провідності.

 

 

Протягом багатьох років A&K співпрацювала з кількома різними брендами, включаючи Jerry Harvey та Campfire Audio. Вони стають рідкістю для колекціонерів IEM у всьому світі і A&K сподівається продовжити цю традицію, створивши нову команду з відомим брендом Empire Ears. Завдяки цій новій співпраці A&K випустили Odessey, доступну протягом обмеженого часу цього року.

 

 

Astell&Kern Odyssey оснащений запатентованою системою Quadbrid, що складається з подвійних сабвуферів W9+, 5 балансних арматурних динаміків, подвійних електростатичних динаміків та драйвера W10 Bone Conductor. 7-смугова кросоверна мережа synX та EIVEC MKII Engine гармонізують усі 10 драйверів системи Quadbrid, забезпечуючи ідеальну узгодженість та синхронізацію у всьому чудовому частотному діапазоні від 5 Гц до 100 кГц.

 

 

Empire Ears розробляє та виробляє кілька своїх драйверів, а не передає їх іншим виробникам. Розробка власних високопродуктивних драйверів на замовлення дозволяє їм вільно розробляти передові технології, не обмежені галузевими обмеженнями або компромісами. Odyssey – доказ концепції неймовірної інженерної думки Empire Ears.

 

 

Усі навушники Astell&Kern

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Astell&Kern Odyssey ‒ нове слово у гібридних навушниках