Фильтр по блогу

Audio-Technica ATH-AWKG Kurogaki ‒ поєднання японської майстерності з сучасними технологіями

13 Мая 2024
384
0
Новости
Audio-Technica ATH-AWKG Kurogaki ‒ поєднання японської майстерності з сучасними технологіями
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
466
88

Компанія Audio-Technica радує черговими навушниками у дерев’яних корпусах. Нові закриті навушники з великим діаметром динаміків ATH-AWKG цього японського бренду збираються вручну в Токіо і мають корпус з деревини Kurogaki, який, за словами виробника, "має унікальні фізичні властивості, щоб забезпечити якісний звук і вражаючий дизайн". А хто не полюбить розкішні навушники в дерев'яному виконанні?

 

 

Крім того, деревина Kurogaki описується як "цінний матеріал", який "втілює дива природи", з характерними для нього чорнильними візерунками, які надають йому вишуканий, мармурований вигляд, додатково підкреслений за допомогою привабливого лакового покриття. Окрім дерев'яних чашок, навушники AWKG оснащені ергономічними амбушюрами з міцної овечої шкіри та шарнірами з магнієвого сплаву для забезпечення кращої посадки.

 

 

Внутрішньо, нові навушники оснащені динаміками Audio-Technica з діаметром 53 мм, в яких використовується німецька магнітна схема Permendur для "винятково точного аудіо з широким звуковим полем". Кожен динамік оснащений легким і міцним титановим фланцем і 6N-OFC голосовою котушкою для більш плавної і точної відповіді на бас, а система акустичної демпфірування Audio-Technica має на меті "репродукцію глибоких басів".

 

 

ATH-AWKG поставляються в індивідуальній коробці для зберігання - також з Kurogaki, - а також двома знімними кабелями по 3 м з роз'ємами для навушників: один з золотим стереороз'ємом 6.3 мм і інший з балансним роз'ємом 4-контактним XLR-M.

 

У Audio-Technica є багата спадщина продуктів, які з любов'ю включають повністю або частково дерев'яний дизайн. Кілька років тому вони представили навушники ATH-WP900 на знак поваги до більш ніж 25 років виробництва дерев'яних навушників, а навушники ATH-AWAS Zakura неодмінно отримують схвальні відгуки оглядачів за вражаючий детальний звук, простір та чіткість передачі звуку.

 

 

Усі навушники Audio-Technica

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Audio-Technica ATH-AWKG Kurogaki ‒ поєднання японської майстерності з сучасними технологіями