Фильтр по блогу

Audio-Technica ATH-M50xSTS ‒ легендарні навушники тепер у форматі гарнітури

11 Января 2023
877
0
Новости
Audio-Technica ATH-M50xSTS ‒ легендарні навушники тепер у форматі гарнітури
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
481
91

Компанія Audio-Technica презентувала чергову модифікацію однієї з найпопулярніших моделей на ринку повнорозмірних моніторних навушників.

 

 

В основі ATH-M50xSTS остання модифікація Audio-Technica ATH-M50x, які обладнали високоякісним виносним мікрофоном, що за твердженням компанії, ідеально підходить для творців контенту у прямому ефірі.

 

 

Усього доступно дві моделі. ATH-M50xSTS поставляється з 3,5-мм роз'ємом для навушників та роз'ємом XLR для мікрофона (з перехідником на чверть дюйма в коробці), а ATH-M50xSTS-USB має роз'єм USB-A та адаптер USB-C у коробці. Найважливіша характеристика полягає в тому, що в обох навушниках використовуються одні й ті ж 45-мм драйвери, які зробили навушники M50X такими популярними в Інтернеті.

 

 

На додаток до цього 45-мм динаміку, навушники оснащені кардіоїдним конденсаторним капсулем, який, за словами Audio-Technica, «запозичений» у мікрофонів 20-ї серії (AT2020 та інші). Мікрофон інтегрований в корпус, тож використовувати навушники без нього не передбачено, але підтримується вимикання звуку, якщо мікрофон піднято угору.

 

Усі навушники Audio-Technica

Усі мікрофони Audio-Technica

Товары из публикации
Код: 39698
в наличии
14 549
Код: 39697
нет в наличии
12 129
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Audio-Technica ATH-M50xSTS ‒ легендарні навушники тепер у форматі гарнітури