Audio-Technica ATH M60x – портативність в студію

11 декабря 2018 г.
1446
1
Обзоры
Audio-Technica ATH M60x – портативність в студію

Сьогодні в нас на огляді накладні моніторні навушники від Audio-Technica  - ATH M60x. Попередня модель цієї серії (ATH M50x) була дуже популярною та отримала схвальні відгуки від критиків. То ж давайте поближче розглянемо, що за пристрій подарувала світу ця іменита компанія цього разу.


Комплектація та збірка

У коробці ви знайдете сам пристрій та цілих три кабелі: 2.5 мм – 3.5 мм (1.2 м), 2.5 – 3.5 мм (3.0 м) та витий кабель довжина якого складає від 1.2 м до 3.0 м. Також поклали перехідник на 6.3 мм jack. Приємним бонусом є крутий чохол із шкірзамінника, який є дуже доречним, адже навушники складної конструкції не мають. Кабель зйомний, тому за цілісність контактів можна не перейматись. Накладки та амбушури навушників зроблені також із шкірзамінника. Навушники сидять на голові досить м’яко, але, залежно від форми голови можуть триматись не досить надійно, краще міряти перед покупкою. Дискомфорт з’являється десь після двох годин безперервного прослуховування, але він не є нестерпним. Конструкція пристрою хороша, гніздо також оснащене спеціальним замком, який закріплює кабель в навушниках та перешкоджає випадковому його випаданню.


Дизайн

Серія ATH M задумувалась насамперед для професійного користування на радіо, ТВ та в студії. Дизайн цих навушників напевно що найбільш утилітарний зі всієї серії. Нічого зайвого, та нічого не дратує. Не схоже на японців, але по правді кажучи – обумовлювати свій вибір професійних навушників за дизайном – не найкраща ідея.


Звук

Найважливіший аспект – звісно ж звук. Навушники позиціонуються як студійні, попри те, що вони є накладними. Це створює певні зручності, але деталізація звуку, на жаль, постраждала. В цих використовуються такі ж 45-міліметрові драйвери, що й у ATH M50x (з рідкоземельними магнітами та звуковою котушкою з алюмінію з мідним покриттям), але через менший розмір чаші, звук не достатньо об’ємний та в більшості випадків у вас відчуття ніби ви сидите в бочці на концерті. Незважаючи на це, M60x отримали схвальні відгуки критиків щодо їх роботи з міксингом та DJ. Низькі та середні частоти навушники відтворюють просто чудово, а от з високими інколи виникають проблеми, особливо якщо це спів. Зате бас в них дуже кльовий, потужний та чистий, інколи настільки, що ви відмовляєтесь вірити в те, що ви сидите в накладних навушниках.

Итоги

Висновок

Якщо ви завжди хотіли працювати в накладних навушниках, щоб не страждати від паркості повнорозмірних, то це однозначно ваш вибір. Завдяки своїй портативності, ви можете легко їх використовувати щодня, без зайвого дискомфорту.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
4.3
Звук
4.0
Дизайн
5.0
Эргономика
4.0
Цена
4.0
Плюсы
Дизайн
Баси
Портативність
Минусы
Різкі високі частоти
Вибагливі до джерела
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 19651
есть в наличии
7 323 грн. 6 224 грн.
Отзывов (1)
Напишите ваш отзыв для Audio-Technica ATH M60x – портативність в студію
чесний і гарний огляд. дякую!