Фильтр по блогу

Огляд навушників Audix A152: extended bass and extended quality

04 Июня 2021
522
0
Обзоры
Огляд навушників Audix A152: extended bass and extended quality
Ігор Савенко
Навушники (TWS, внутрішньоканальні, повнорозмірні).
11
5

Як слідує із опису навушників Audix A152 - вони повинні надавати користувачам розширений звуковий ряд, особливо в частині басів. Зазвичай, я до таких заяв відношуся скептично, але тут - той рідкісний випадок, коли опис та реальність співпадають між собою.

Комплектація та матеріали

Audix A152 приходять в картонній коробці хорошої якості та консервативного, але стильного дизайну. Всередині вас очікує перший із ряду приємних сюрпризів - дуже хороший чохол для навушників. І це річ не із розряду “най буде” - він дійсно буде добре захищати від ударів, зовнішнього впливу і в теорії буде давати певний захист від вологи (судячи по змійці). В чохлі лежать навушники, якісний кабель та перехідник на “великого Джека”. Комплект доставки - дуже достойний. 

 

Audix A152 виглядають стильно та дорого. Навушники виконані із якісного, приємного на дотик пластику та заміннику шкіри. На чашах є вставки із металу. Дужки в критичних місцях мають металеві вставки, що додає надійності та впевненості у тому, що вони будуть довго працювати. Кабель, що поставляється в комплекті - довгий, не дуже схильний до заплутування та має приємну обгортку із тканини. 

Єдиний мінус, який я зустрів - це те, що навушники чомусь злегка поскрипували при повороті чаш. Чому так - невідомо, але не схоже, що це буде впливати на міцність конструкції, і рахуючи загальний приємний ефект від якості матеріалів - це можна терпіти. 

В цілому, коли ви їх розпаковуєте - то це приносить приємні відчуття того, що вам приїхала дійсно якісна річ. 

Звучання

Але ж ми купуємо навушники не за їх комплектацію та якість збірки, а за те як вони звучать. І Audix A152 впевнено тримають рівень якості, який був заданий з моменту відкриття коробки.

У навушників дійсно розширені та динамічні низькі частоти. Вони тілесні, пружні та чудово адаптуються під музику (ті ж самі бочки іноді звучать повільно, а іноді - швидко, і кожного разу це саме те, що треба). Окремо треба згадати об’ємність басу - вона дійсно класна, і відчуття того, що звук оточує вас буде присутнє постійно. При цьому, не зважаючи на вираженість низьких частот, вони не перебивають середні частоти, які тут звучать чітко, зібрано, з хорошою швидкістю та розбірливістю і при цьому не втрачають своєї виразності та тілесності. Гітари приємно радують, і навіть легкі удари по тарілках звучать розбірливо та чітко. І доповнюють це все високі частоти, які звучать чітко та тілесно, без викривлень звучання чи іноді присутнього в навушниках “пиляючого ефекту” та залишають після себе приємне враження.

Навушники мають хорошу детальність - вона дозволяє без особливих складнощів розбирати інструменти, які формують трек. Це звісно не рівень повної моніторності, але звучить дуже добре.

Уявна сцена в навушників має середню ширину, але при цьому відчувається приємно за рахунок розширених басів, які наче оточують тебе. Виходить цікавий ефект.

Не дивлячись на “розширені баси” - навушники Audix A152 “всеїдні”: метал грав на них чудово, а коли я перейшов на класику - то якість звучання та детальність збереглися на тому ж високому рівні. І на “електронщині” також впевнено тримали марку.

Посадка на голові

Навушники сидять добре. Спочатку, першу годину - півтори був ефект звикання, але далі я легко міг сидіти в них годину або дві, і нічого не тиснуло (навіть в окулярах) та не було дуже жарко. Посадка на голові надійна, але при цьому не тисне. Амбюшури приємно огортають вуха.  Не дивлячись на загальну масивність цих “вух” - на голові вони виглядають добре. 

Итоги

Повнорозмірні навушники Audix A152 залишили після себе дуже приємне враження - це вдала модель з усіх сторін: класно грають, добре зроблені та зручно сидять. Єдині мінуси - легкий скрип та не найменша вартість. Проте, як бюджет дозволяє - їх обов’язково треба слухати, особливо якщо ви любите низькі частоти.

 

 

Оценка эксперта
Оценка эксперта
5
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Якість матеріалів
5.0
Комплектація
5.0
Посадка на голові
5.0
Плюсы
Чудове звучання
Якість корпусу
Зручна посадка
Хороша комплектація
Минусы
легке скрипіння при повороті чаш
ціна
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 29061
есть в наличии
8 694
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Огляд навушників Audix A152: extended bass and extended quality