Фильтр по блогу

Beyerdynamic MMX 300 PRO ‒ перша професійна геймерська гарнітура бренда

05 Июля 2024
492
0
Новости
Beyerdynamic MMX 300 PRO ‒ перша професійна геймерська гарнітура бренда
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
481
91

Ринок преміальних ігрових гарнітур не показує ознак уповільнення з безліччю нових моделей від таких брендів, як Razer, Audeze, а тепер і німецький бренд beyerdynamic.

 

Компанія beyerdynamic представила свої нові MMX 300 PRO, третє покоління відомої серії Beyerdynamic MMX 300. Це нова дротова ігрова гарнітура закритого типу, яка використовує ті самі драйвери STELLAR.45, що й у студійних навушниках beyerdynamic.

 

 

Серія MMX 300 завжди була флагманською гарнітурою beyerdynamic і пропонує таку ж якість звуку, як у студійних навушниках бренду, які використовуються численними студіями звукозапису по всьому світу.

 

Студійні 45-мм високопродуктивні драйвери STELLAR.45, що використовуються в Beyerdynamic MMX 300 Pro, мають потужні баси, чіткі середні та детальні високі частоти. Ці драйвери відмінно себе зарекомендували у beyerdynamic DT 770 ProX. Прецизійні драйвери забезпечують, що геймери почують кожен звук у грі.

 

Для останнього покоління beyerdynamic використала сучасніший і стильніший дизайн із яскравими принтами, які чудово виглядатимуть під час гри. Професійний 10-мм електретний конденсаторний мікрофон підвищує продуктивність завдяки чіткій передачі голосу, широкому частотному діапазону та низькому рівню шуму. Це означає, що гравці та їхні напарники будуть краще чути один одного.

 

MMX 300 PRO досі виготовляються вручну на фабриці beyerdynamic у Хайльбронні, Німеччина. Компанія стверджує, що ручне складання означає пріоритет комфорту та якості звуку. Навушники оснащені фірмовими велюровими амбушурами beyerdynamic та м'яким наголов’ям з виїмкою для зручного прилягання до верхньої частини голови.

 

 

Міцна конструкція призначена не тільки для довговічності, а й використовує високоякісні легкі матеріали з деталями, які легко замінюються. Комфорт означає, що гарнітура може носитися протягом тривалого часу без втоми.

 

Для легкої адаптації до різних консолей і інтерфейсів, кабель із пультом і адаптером для консолей підходить для будь-якого використання і легко замінюється. Кабель, амбушури і наголов’я Beyerdynamic MMX 300 PRO доступні як запасні частини і можуть бути легко замінені користувачем.

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Beyerdynamic MMX 300 PRO ‒ перша професійна геймерська гарнітура бренда