Фильтр по блогу

Bose Ultra Open Earbuds ‒ найвідкритіші навушники

10 Июня 2024
898
0
Новости
Bose Ultra Open Earbuds ‒ найвідкритіші навушники
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
468
91

Компанія Bose презентувала відкриті TWS-навушники, які мають оригінальну конструкцію та призначені для випадків, коли вам не потрібна ізоляція від оточуючого середовища, але ви хочете слухати музику та здійснювати дзвінки.  Bose Ultra Open Earbuds мають дизайн у вигляді кліпси, яка закріплюється на зовнішньому вусі та направляє звук безпосередньо в слуховий канал, не блокуючи його. Це дозволяє користувачам залишатися уважними до оточуючого середовища, слухаючи музику або подкасти.

 

 

Вони приєднуються до зростаючого ринку навушників, що пропонують альтернативу навушникам на основі кісткової проводності, подібно навушників Huawei FreeClip.

 

Bose хотіла зробити їх продуктом для щоденного використання, тому було враховано комфорт, а також дизайн. Найважча частина процесу дизайну, за словами Bose, було досягнення правильного розташування гнучкого силіконового стрижня, який обвиває вухо і легко лежить на шкірі.

 

Навушники доступні у чорному або білому кольорах з металевими вставками на зовнішньому краю, та мають автономність 7,5 годин програвання музики від одного заряду.

 

 

Зарядний футляр надає ще 19,5 годин додаткового заряду, з підтримкою швидкої зарядки, 10 хвилин для двох годин відтворення. Для програвання використовується власна технологія відкритого звуку Bose OpenAudio, яка поєднує потужний перетворювач з контрольованою акустичною структурою для точної передачі звуку в слуховий канал з мінімальним витоком звуку.

 

Позаду кожної кліпси є фізична кнопка, яка може використовуватися для програвання музики і регулювання гучності, а також керування режимами прослуховування.

 

Bose Ultra Open Earbuds також пропонують режим Bose Immersive Audio, який забезпечує широку, простору звукову сцену, коли він увімкнений.

 

 

Навушники також використовують технологію Qualcomm Snapdragon Sound, яка включає підтримку aptX Adaptive з сумісними пристроями, нарівні з сумісністю Bluetooth 5.3. Є також Google Fast Pair для легкого підключення до Android-телефонів, а також технологія Bose SimpleSync для підключення їх до акустичних систем та саундбарів Bose.

 

Усі навушники Bose

Товары из публикации
Код: 40520
есть в наличии
20 925
Код: 40521
нет в наличии
20 295
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Bose Ultra Open Earbuds ‒ найвідкритіші навушники