Фильтр по блогу

Campfire Audio Orbit ‒ перші TWS-навушники бренду

21 Января 2023
312
0
Новости
Campfire Audio Orbit ‒ перші TWS-навушники бренду
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
321
55

Компанія Campfire Audio, виробник преміальних дротових навушників-вкладишів, презентувала нову модель, і це перші бездротові TWS-навушники у портфоліо бренда.

Campfire Audio Orbit

 

 

Orbit — це кульмінація багаторічного ретельного проектування та розробки, внаслідок чого з'явився справжній бездротовий зв'язок, який не має аналогів. До кожної частини процесу підходили із пристрастю та творчим підходом, щоб створити щось унікальне — у типовому для Campfire Audio стилі.

 

 

Orbit привносить досвід та любов Campfire Audio до того, що вони роблять, на ринок cправжнього бездротового зв'язку — свіже та необхідне прибуття. Це абсолютно новий дизайн для Campfire Audio із двоколірними корпусами Orbit, форма яких робить їх надзвичайно зручними. Конструкція також міцна, зі звуководом та решіткою з нержавіючої сталі. Це не тільки виглядає вражаюче, це додає солідності цим навушникам. Сенсорне керування просте у використанні, а прийом дзвінків не менш вражає завдяки вбудованому високоякісному мікрофону.

 

 

Для Orbit є простий у використанні додаток з рядом додаткових функцій. Програма дозволяє налаштовувати функції сенсорного керування навушників, а також знаходити правильні налаштування звуку за допомогою вбудованого 7-смугового еквалайзера. Ви також можете легко встановити майбутні оновлення прошивки для підвищення стабільності з’єднання та нового функціоналу. Компанія Campfire Audio розробила спеціальні повнодіапазонні 10-мм динамічні драйвери для Orbit з плівковою діафрагмою з рідкокристалічного полімеру (LCP). Вибір матеріалів драйвера забезпечує динамічне прослуховування, наповнене глибиною та потужністю низьких частот завдяки 10-мм динаміку.

 

Крім вражаючих драйверів, Orbit оснащений вражаючими технологіями. Bluetooth 5.2 забезпечує стабільне з'єднання за допомогою кодеків AAC і AptX Adaptive, обробляючи звук 24 біт/48 кГц. Щоб дійсно виділити Orbit серед конкурентів, Campfire Audio вдалося вичавити до 8,5 годин відтворення від однієї зарядки з додатковими 30 годинами резервного відтворення від свого кейсу, нечувані на цьому рівні. Також підтримується бездротова зарядка Qi.

 

Вже в наявності!

Усі навушники Campfire Audio

Товары из публикации
Код: 34973
есть в наличии
10 400
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Campfire Audio Orbit ‒ перші TWS-навушники бренду