DreamWave Tremor – коли життя не знає що таке тиша

9 июня 2019 г.
73
0
Обзоры
DreamWave Tremor – коли життя не знає що таке тиша

DreamWave це відносно молода компанія, але вона вже давно дала всім зрозуміти, що якісний звук – це про неї. HiFi монстр: DreamWave Tremor точно не залишить вас байдужим.

Автономність та зручність

Як на мене, то коли ви берете такий пристрій на пікнік чи тим більше в похід (але попереджаю що важить вона майже 6 кг), то насамперед вас турбуватиме час роботи від одного заряду. Колонка обладнана батареєю на 20800 mah – це означає, що навіть при повній гучності вам вистачить потужності на 20-25 годин безперервного прослуховування. Цю колонку навіть можна використовувати як powerbank. Це, без перебільшень, найбільша батарея серед портативних колонок, так що за це можна не переживати. Заряджається, до того ж, досить швидко. Щодо зручності, то попри її масу, колонка досить компактна, і до неї прикріплений наплічний ремінь для зручності транспортування. Переживати за «міцність» колонки також не варто: корпус частково металевий, частково з дуже якісного пластику, а від бризків, пилу та піску вона захищена по стандарту IPX5.

Звук

Як я вже казав, це колонка HiFi – з класу професійної апаратури. Динаміки тут оснащені двома широполосними fullrenge, двома пасивними та двома високочастнотними драйверами. Тож звук тут справді чудовий: детальні високі частоти та яскраво виражений бас. Tremor обладнаний aptx, так що аудіофілам сподобається. Але чим ця колонка справді виділяється, так це гучністю. Ви навіть близько НЕ знайдете гучнішої колонки такого розміру. Це справді потужний, і справді 50-ватний монстр. Ба більше того, якщо ви остаточно вирішили, що ви хочете відриватись так як ніколи, то можна взяти ще один Tremor і об’єднати їх у одну систему.

Итоги

На разі це найбільш драйвова, гучна, якісна та довгограюча колонка на ринку. Дайте дві, будь ласка.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Дизайн
5.0
Цена
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Дизайн
5.0
Цена
5.0
Плюсы
Звук
Автономность
Цена
Минусы
Чуть специфичный дизайн
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 13173
есть в наличии
7 869 грн.
Код: 14514
есть в наличии
7 869 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для DreamWave Tremor – коли життя не знає що таке тиша