Фильтр по блогу

FiiO BTR15 ‒ оновлений та покращений BTR5

14 Ноября 2023
623
1
Новости
FiiO BTR15 ‒ оновлений та покращений BTR5
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
412
87

Серія BTR5 була лідером серед Bluetooth-ресиверів з моменту виходу в 2019 році. Нова модель лінійки ‒  FiiO BTR15, легший та потужніший, принесе вам новий і кращий досвід користування та прослуховування.

 

В FiiO BTR15 вперше використовується термічно-оброблене скляне покриття ‒ корпус пристрою збирається одночасно спереду та ззаду. Це робить ресівер більш ергономічним і на 6,4 г легше, ніж BTR5. Разом із алюмінієвою рамою всередині, вони роблять BTR15 зручним пристроєм для користування ‒ ви не зможете його відкласти, якщо вже взяли його до рук.

 

 

BTR15 також має великий дисплей - чудовий OLED-дисплей 0,96 дюйма. Він не тільки дозволяє відображати більше інформації одночасно, а також має більший шрифт, що полегшує перевірку статусу пристрою та зміну різних налаштувань.

 

З точки зору користувачів інженери FiiO розробили BTR15 з одним перемикачем між режимами PC/BT/PHONE, що дозволяє швидко перемикати його на відповідний робочий режим. В режимі PC пристрій живиться виключно від комп'ютера, в режимах BT/PHONE пристрій живиться від внутрішнього акумулятора. Іншими словами, BTR15 може пристосовуватися до різних пристроїв, завжди дозволяючи вам насолоджуватися музикою HiFi в будь-якому місці та в будь-який час.

 

 

Оновлення починаються з серця BTR15, зокрема з ядер, які його живлять. BTR15 використовує високопродуктивне поєднання чіпа Bluetooth Qualcomm QCC5125 + 16-ядерного XU316 від XMOS, який підтримує стабільне відтворення високоякісного аудіо в будь-якому режимі. Режим BT підтримує всі кодеки Hi-Res Bluetooth із частотами семплування до 96 кГц, а режими PC/PHONE підтримують декодування до 384 кГц/32 біти PCM і DSD256, а також повний декодер MQA.

 

Окрім стандартного одноконтактного виходу для навушників 3,5 мм, BTR15 також має балансний вихід 4,4 мм. Завдяки дотепному внутрішньому проектуванню, потужність виходів була повністю покращена.

 

 

Інженери FiiO розробили незалежне джерело живлення для підсилювача ES9219MQ. Порівняно з BTR5, BTR15 має на 40% збільшення вихідної потужності до 340 мВт в балансованому виході та на 56% збільшення вихідної потужності до 125 мВт в лінійному виході.

 

BTR15 має глобальний параметричний еквалайзер (PEQ). За допомогою алгоритму індивідуальних параметричних еквалайзерів FiiO та інтерфейсу користувача, в будь-якому режимі ви можете вибирати точні частоти для налаштування разом із рівнями підсилення та шириною смуги, що дозволяє вам точно налаштувати звук точно так, як ви бажаєте.

 

 

Очікується найближчим часом.

Усі підсилювачі FiiO

Товары из публикации
Код: 38756
есть в наличии
5 490
Отзывов (1)
Напишите ваш отзыв для
FiiO BTR15 ‒ оновлений та покращений BTR5
Замовив синього кольору на Алі, днів через 5-7 повинен прийти ( 7-9 сумарно вийде. Заміна для btr3k в пару до Fiio FD5