Фильтр по блогу

FiiO FT3 ‒ великий динамік для безкомпромісного звуку

24 Марта 2023
7260
6
Новости
FiiO FT3 ‒ великий динамік для безкомпромісного звуку
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
475
91

Звук походить від вібрації матеріалу, тому вибір динаміка є досить важливим для визначення якості звуку. FT3 оснащений великим 60-міліметровим динамічним драйвером, незвичним для свого класу. Порівняно з меншим динаміком, FT3 може якісніше обробити вібрації та ефективніше перетворювати енергію на звук, що призводить до більш природного, але надійного звуку з розширеною звуковою сценою.

 

Великий динамічний драйвер FT3 також має інші переваги. Наприклад, завдяки своєму великому розміру діафрагма здатна витримувати більшу вихідну потужність, що призводить до менших спотворень під час великих динамічних сигналів. Крім того, більший динамік легше відтворює нижчі частоти для глибшого басу.

 

 

Діафрагма є однією з найважливіших частин динамічного драйвера. І не будь-який матеріал діафрагми може задовольнити вимоги FT3 завдяки великому розміру драйвера. Після незліченних випробувань у FiiO було обрано берилієву мембрану + діафрагму DLC.

 

Мембрана FT3 покрита берилієм. Це призводить не тільки до її меншої ваги (і, отже, до легшого драйвера), але й до більшої жорсткості, яка краще справляється з рухом великого динамічного драйвера для менших спотворень.

 

 

Мембрана FT3 виготовлена з DLC (Diamond-Like Carbon), яка є водночас надзвичайно міцною та легкою порівняно з іншими матеріалами діафрагми. Це означає, що драйвер FT3 менш схильний до поломок і, отже, нелінійних спотворень, а також має надзвичайно розширену частотну характеристику та покращену звукову сцену.

 

FiiO FT3 були розроблені з чудовим звуком як основною метою, і мають опір 350 Ом для досягнення цієї мети. Порівняно з навушниками з низьким опором, високоомні навушники ефективніше фільтрують шум для слухача, що призводить до чистішого звуку з вищим співвідношенням сигнал/шум.

Усі навушники FiiO

Товары из публикации
Код: 37716
есть в наличии
15 059 12 800
Код: 38754
есть в наличии
14 900 12 665
Отзывов (6)
Напишите ваш отзыв для
FiiO FT3 ‒ великий динамік для безкомпромісного звуку
Підскажіть 350ом чи потягне мій плеєр fiio m11 Plus?
M11 plus розкриє в повній мірі. Їх і менша потужність задовольнить, але на повну розкачає м11 і старші. Подивіться огляд, там є про сумісність https://youtu.be/AgV2smfBjKk
Не понятно, кабель балансный, или с небаланса 3,5 на 4.4 переходник только чтобы воткнуть в балансное гнездо?
3,5 та 4,4 змінні конектори на кабелі. Перехідники з 3,5 на 6,3 та з 4,4 на XLR у комплекті. Поки так обіцяють.
Вы их слушали? Если да, с чем из известных брендов можно сравнить и из какой ценовой категории?
Не слухали, бо поки поставок в Україну не було.