Фильтр по блогу

FiiO Q15 ‒ потужність «стаціонару» у портативному пристрої

20 Ноября 2023
484
0
Новости
FiiO Q15 ‒ потужність «стаціонару» у портативному пристрої
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
412
87

Q15 об'єднує передові технології та платформи компанії FiiO в зручному корпусі, надаючи більш комплексну продуктивність, ніж будь-який інший продукт свого класу, і призначений задовольняти різноманітні потреби для портативного або стаціонарного використання в єдиному пристрої.

 

 

FiiO вперше використовує AG-скло для задньої панелі Q15, яке стійке до подряпин, має олеофобне покриття та приємне на дотик. Габарити із золотим співвідношенням розмірів 18:9 робить його зручним як для утримання в руці, так і для з'єднання з іншими портативними пристроями. Незалежно від того, чи ви просто в дорозі чи в командировці, ви легко можете керувати якісним звуком високого рівня.

 

 

Як портативний настільний пристрій, FiiO Q15 має новий режим "настільний", з окремим роз'ємом живлення Type-C. Коли Q15 підключений до адаптера живлення PD, він буде живитися зовнішньо, повністю обходячи батарею, що дозволяє отримати досвід настільного підсилювача навіть в дорозі. У режимі "настільний" Q15 може видавати 1600 мВт при балансному підключенні, в покращеному режимі накладних навушників, що більше, ніж достатньо для легкої розкачки різних IEM та повнорозмірних навушників.

 

FiiO Q15 - єдина модель серед продуктів того самого класу, яка має новий DAC-комбайн від AKM - AK4191EQ+AK4499EX. У співпраці з новою "DWA Routing Technology" забезпечується значне покращення аудіопродуктивності. Результат - більш деталізований, але природний та реалістичний звук, який ніби переносить слухача на концерт.

 

 

«Залізо» вражає: процесор TI Cortex M4, XMOS 16-ядерний XU316 з подвійними аудіокристалічними осциляторами та чіп Qualcomm QCC5125 Bluetooth, об'єднуючи USB DAC, Bluetooth та коаксіальний декодинг в одному. USB ЦАП підтримує 768 кГц/32 біт PCM, DSD512 та повний декодинг MQA; Bluetooth-декодинг підтримує високоякісні Bluetooth-кодеки, такі як LDAC та aptX Adaptive; коаксіальний декодинг підтримує 92 кГц/24 біт та DSD64.

 

 

FiiO Q15 має 1,3-дюймовий IPS-дисплей, що дозволяє чітко переглядати робочий режим, частоту дискретизації, рівень гучності, рівень заряду акумулятора, підсилення тощо. Спільно з універсальною ручкою налаштування ви можете швидко та точно реалізувати різноманітні функції, такі як регулювання гучності, перемикання входу та налаштування меню.

 

 

 

Незалежний перемикач режиму телефона, стандартний RCA коаксіальний роз'єм, глобальний параметричний еквалайзер, 5-рівневе підсилення та два виходи для навушників роблять пристрій універсальним та зручним у використанні.

 

Усі підсилювачі FiiO

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
FiiO Q15 ‒ потужність «стаціонару» у портативному пристрої