Фильтр по блогу

FiiO R9 ‒ флагманський медіа-стрімер

25 Марта 2024
865
0
Новости
FiiO R9 ‒ флагманський медіа-стрімер
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
453
87

Перший настільний медіа-плеєр бренду FiiO R7 став справді популярним пристроєм через оптимальне поєднання функціоналу, ергономіки та вартості. FiiO R9 продовжує ідею R7 та пропонує більше потужності, більший екран, та додатковий функціонал.

 

 

FiiO R9 інтегрує флагманські функції передачі, декодування та підсилення звуку, аудіоплеєр, перепідсилювач в один «комбайн», який оснащений широким набором інтерфейсів для підключення інших пристроїв. FiiO R9 побудований на відкритому Android, має 6” дисплей та має стильний корпус з цинкового сплаву.

 

 

Після проведення досліджень і накопичення досвіду в розробці плеєрів та підсилювачів FiiO, чіп ES9038PRO тепер було вдосконалено до п'ятої генерації, і якість звуку була ще додатково вдосконалена. R9 використовує два чіпа DAC ES9038PRO, кожен з яких містить 8 незалежних конвертерів D/A. Кожен канал використовує окремий чіп, що утворює 8 потоків для кожного каналу паралельно, створюючи повністю диференційний вихід, забезпечуючи чіткий, детальний і повний звук.

 

 

FiiO R9 використовує потужне джерело живлення щоб гарантувати, що він може мати стабільний вихід високої енергії.

 

 

Також можливе підключення по Bluetooth через відповідний чіп від Qualcomm; підтримувані стандарти включають LDAC, aptX HD, AptX, SBC і AAA. 

 

 

Система розміром 160 x 115 x 127 мм важить трохи менше 2,4 кг і працює на Android 10. За словами виробника, операційна система буде оновлена до 12-ї версії у 2024 році.

 

Товары из публикации
Код: 39511
нет в наличии
74 990
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
FiiO R9 ‒ флагманський медіа-стрімер