Фильтр по блогу

FiiO SR11 ‒ перший музичний стрімер бренда

06 Июня 2024
215
0
Новости
FiiO SR11 ‒ перший музичний стрімер бренда
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
468
91

Після року постійних доопрацювань і бета-тестування користувачами, стримінговий музичний ресивер SR11 нарешті готовий! SR11 — це високопродуктивний ресивер для потокового стримінгу музики без втрат в якості звуку. Він підтримує кілька мережевих стримінгових протоколів. У поєднанні з декодувальними пристроями, він дозволяє легко налаштувати Hi-Fi стримінгову систему та насолоджуватися аудіо високої якості.

Насолоджуйтесь стримінгом

 

FiiO SR11 підтримує AirPlay і Roon Ready, а режим MIX підтримує обидва протоколи одночасно. Підключіть iPhone, iPad, MacBook, iMac або Mac mini та передавайте звук на SR11 через AirPlay для зручного прослуховування.

 

З Roon ви зможете швидко відтворювати локальну музику з NAS або інших пристроїв, а також отримувати легкий доступ до каталогу стримінгової музики. Якщо у вас є кілька аудіосистем, Roon дозволяє контролювати різні пристрої для відтворення різної або однакової музики на кожному, забезпечуючи повністю інтегрований і зручний стримінговий досвід.

Різноманітні цифрові виходи

 

Оптичні, коаксіальні, USB Type-A та USB Type-C цифрові виходи дозволяють легко підключати пристрій для стримінгу музики в реальному часі.

 

Стабільне підключення, як дротове, так і бездротове

Ethernet-порт SR11 підтримує швидкість до 1000Mbps у дротових мережах для швидкої та стабільної передачі даних. Модуль Wi-Fi AP6256 підтримує як 2.4GHz, так і 5GHz двохдіапазонні бездротові мережі, що допомагає забезпечити стабільну бездротову передачу lossless аудіо.

Інтуїтивний дизайн та простота використання

 

FiiO SR11 оснащений LCD-дисплеєм, який дозволяє швидко дізнатись про режим роботи пристрою, стан мережі та гучність. Кнопка дозволяє легко виконувати різні операції, забезпечуючи повний контроль. До того ж, інфрачервоний пульт ДК дозволяє керувати на відстані – дуже зручно обирати вхід, вихід, налаштовувати гучність та інші функції одним натисканням.

 

Корпус з алюмінієвого сплаву робить SR11 компактним і тонким. Додатковий програмний функціонал обіцяють в подальших оновлення ПЗ.

 

Усі підсилювачі для навушників FiiO

Усі аудіоплеєри FiiO

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
FiiO SR11 ‒ перший музичний стрімер бренда