Фильтр по блогу

Garmin Bounce ‒ перший дитячий смарт-годинник з підтримкою LTE

17 Ноября 2022
100
0
Новости
Garmin Bounce ‒ перший дитячий смарт-годинник з підтримкою LTE
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
304
48

Компанія Garmin презентувала нову модель дитячого смарт-годинника. Пристрій підтримує LTE, дозволяє обмінюватись текстовими та голосовими повідомленнями, та визначати місцезнаходження користувача.

Залишайтесь на зв'язку для душевного спокою

 

Використовуючи вбудований у Bounce модуль GPS та LTE, батьки можуть залишатися на зв'язку та впізнавати місцезнаходження своєї дитини за допомогою відстеження розташування у Bounce через програму Garmin Jr. на сумісному смартфоні батьків. Немає необхідності змінювати постачальника послуг телефонного зв'язку — керування підпискою LTE здійснюється безпосередньо через Garmin. Батьки можуть встановити певні області та отримувати повідомлення, коли їхня дитина виходить за встановлені межі. Діти також можуть використовувати функцію «відзначитись», щоб поділитися своїм поточним розташуванням, яке надсилає повідомлення до Garmin Jr. на смартфони батьків. Якщо діти забудуть, батьки можуть «оновити» місцезнаходження своєї дитини в додатку Garmin Jr., щоб побачити його місцезнаходження.

 

Крім відстеження розташування, сім'ї можуть спілкуватися зі своїми дітьми через програму Garmin Jr. Безпосередньо зі свого годинника діти можуть надсилати текстові та голосові повідомлення до програми Garmin Jr. на сумісному смартфоні або на інші смарт-годинники Bounce, якщо адміністратори сім'ї схвалили взаємодію обох годин один з одним. Вони також можуть відповідати налаштованими встановленими повідомленнями, голосовими повідомленнями, смайликами або звуковими реакціями схваленими батьками контактів та у повідомленнях сімейної групи Garmin Jr. У шкільні дні батьки можуть увімкнути шкільний режим або режим «Не турбувати» у додатку Garmin Jr., щоб обмежити відволікаючі фактори та допомогти дітям зосередитися, поки вони перебувають у класі.

 

Якщо дитині потрібна допомога, батьки можуть бути спокійні, знаючи, що їм та іншим контактам, яких вони схвалили у додатку Garmin Jr., буде надіслано повідомлення, коли їхня дитина активує функцію допомоги.

Відстежуйте дії, справи та багато іншого

 

З Garmin Bounce батьки можуть заохочувати активний спосіб життя з раннього віку. Показники здоров'я, такі як сон, кроки та хвилини активності, а також заняття фітнесом, включаючи ходьбу, біг, їзду на велосипеді, плавання в басейні та багато іншого, можна відстежувати та переглядати у додатку Garmin Jr. Батьки також можуть надсилати повідомлення, щоб нагадати своїм дітям про виконання роботи по дому та інших обов'язках. Ці дружні нагадування можна налаштувати так, щоб вони повторювалися щотижня або щодня. Щоб допомогти дітям краще розпоряджатися своїм часом, Bounce має секундомір, будильник і таймер прямо на їх зап'ястя, щоб вони знали, коли час робити домашнє завдання або коли час готуватися до футбольного тренування.

Play

 

Усі смарт-годинники Garmin

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Garmin Bounce ‒ перший дитячий смарт-годинник з підтримкою LTE