Фильтр по блогу

Garmin vívomove Trend ‒ стильний гібридний смарт-годинник з основними функціями для здоров’я та фітнесу

15 Марта 2023
509
0
Новости
Garmin vívomove Trend ‒ стильний гібридний смарт-годинник з основними функціями для здоров’я та фітнесу
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
454
87

Garmin оголосив про випуск гібридного смарт-годинника з класичним дизайном - vívomove Trend. Цей годинник поєднує в собі традиційну аналогову модель з рядом корисних функцій, таких як сповіщення з смартфона та контактні платежі через Garmin Pay. Vívomove Trend - стильний спосіб бути на зв'язку і вести облік даних про здоров'я та фітнес, у тому числі весь день відстежуються рівень стресу, якість сну, активності та багато іншого. При цьому, батарея працює до 5 діб в режимі смарт-годинника, а коли настав час зарядження, користувачі можуть зручно заряджати годинник на більшості Qi-сертифікованих бездротових зарядних пристроях.

 

 

Vívomove Trend має класичний зовнішній вигляд з годинниковими стрілками та дисплеєм, який з'являється тільки тоді, коли його потрібно використовувати. Коли ви користуєтеся дисплеєм, годинникові стрілки розміщуються горизонтально, дозволяючи легко переглядати дані про здоров'я, сповіщення та інші функції.

 

 

Vívomove Trend доступний у кількох модних кольорах і доповнений нержавіючою сталевою рамкою, куполоподібним склом та зручним силіконовим ремінцем.

 

Залишайтеся на зв'язку, навіть в дорозі. Через безпосереднє відображення на зап'ясті, користувачі можуть отримувати текстові повідомлення, переглядати оновлення в соціальних мережах, електронні листи та інше, коли годинник підключений до смартфона Apple або Android. Користувачі Android-смартфонів навіть можуть відповідати на повідомлення, надсилати швидку відповідь, безпосередньо з годинника. При перебуванні поза домом можна швидко розрахуватися здійснюючи оплату безконтактною платіжною системою Garmin Pay через участь у партнерських банках. Функції безпеки та відстеження надають спокій користувачам, дозволяючи надіслати повідомлення з їхньою живою локацією (якщо вона доступна) вибраним контактам, або годинник може надіслати повідомлення автоматично під час деяких активностей на відкритому повітрі. Крім того, користувачі можуть переглядати свою інформацію про здоров'я та фітнес, підключатися та змагатися з друзями, реєструватися на виклики та більше в безкоштовному додатку Garmin Connect для смартфонів - без необхідності підписки.

 

Актуальний модельний ряд смарт-годинників Garmin

Товары из публикации
Код: 36119
в наличии
14 760
Код: 36121
в наличии
14 760
Код: 36122
в наличии
14 760
Код: 36120
в наличии
14 760
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Garmin vívomove Trend ‒ стильний гібридний смарт-годинник з основними функціями для здоров’я та фітнесу