Фильтр по блогу

Grado GW100x ‒ оновлення відкритих бездротових навушників

21 Ноября 2022
122
0
Новости
Grado GW100x ‒ оновлення відкритих бездротових навушників
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
304
48

Компанія Grado презентувала оновлення своєї популярної моделі бездротових навушників.

 

Grado GW100 ‒ накладні навушники американського бренду, якими компанія довела, що навіть у бездротовому форматі можна досягти аудіофільського звуку, використовуючи фірмові випромінювачі та відкрите акустичне оформлення. Нові GW100x продовжують цей напрямок та пропонують покращений функціонал.

 

Grado GW100x оснащені новими випромінювачами четвертого покоління, які мають потужніший магнітний ланцюг, звукову котушку із зменшеною ефективною масою та змінену діафрагму. Зміна конфігурації цих компонентів робить 44-мм драйвери ефективнішими за одночасного зниження спотворень звуку. За бездротове з’єднання відповідає Bluetooth 5.2 з підтримкою aptX. Доступний режим розширенного з'єднання, який дозволяє швидко перемикатись між двома пристроями.

 

 

Суттєво покращилась автономність і тепер навушники працюють до 46 годин та мають сучасний USB-C інтерфейс заряджання. Доступне дротове підключення.

 

Корпуси та внутрішні компоненти залишились як в GW100 майже без змін, але компанія заявляє, що досягла прогресу у зменшенні втрати звуку через відкриту конструкцію навушників.

 

 

Основною перевагою новинки над наявними конкурентами є саме акустичне оформлення. У закритих навушниках звучання будь-якого плейлиста значною мірою замкнене всередині амбушюр, що впливає на відчуття уявної сцени. У відкритих навушниках звук «не замкнений» у чашах, звукова сцена більш широка аж до відчуття присутності на живому виступі улюбленого виконавця.

 

Grado GW100x очікуються найближчим часом. Актуальний модельний ряд навушників Grado.

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Grado GW100x ‒ оновлення відкритих бездротових навушників