Фильтр по блогу

Графік роботи магазинів під час карантину

20 марта 2020 г.
1205
1
Новости
Графік роботи магазинів під час карантину
Portativ Team
Магазин персонального аудио.
81
15

Друзі, задля вашої та нашої безпеки на час дії карантину ми внесли зміни в графік роботи наших магазинів і службу кур’єрської доставки.

 

Інтернет-магазин працює без змін. Наші консультанти знаходяться на зв`язку і зможуть надати вам повноцінну консультацію за телефоном або в чаті.

Магазини на В. Васильківській, 30 та Ігорівській, 12 працюють у черговому режимі, до 18:00. В них ви можете забрати зроблені на сайті замовлення. Повноцінна офлайн консультація, демонстрація чи тестування вибраних товарів НЕ проводяться. Магазин на Пушкінській тимчасово зачинений.

Ми контролюємо одночасний доступ у  магазин не більше 1-го відвідувача, а наші співробітники забезпечені засобами індивідуального захисту. У магазинах встановлені санітайзери.

 

Робота нашої внутрішньої служби кур’єрської доставки тимчасово призупинена.

Але ми знижуємо вартість доставки замовлень Новою Поштою та Укрпоштою.

З 21 березня і до кінця дії карантину її вартість складає:

•  до найближчого відділення перевізника  - 1 грн.

•  адресна доставка - 25 грн.

Даний тариф дійсний на всі категорії товару незалежно від вартості.

 

Також ми внесли певні зміни в роботу сервісної служби і просимо вас відкласти вирішення питань гарантійного обслуговування та повернення придбаних товарів до закінчення дії обмежувальних заходів.

Якщо у вас виникла необхідність в сервісному обслуговуванні або поверненню товару , зверніться до наших консультантів в телефонному режимі, вони зареєструють вашу заявку і після закінчення карантину у вас буде 14 днів для того щоб здійснити процедуру повернення товару або виконати гарантійне обслуговування.

 

Відносно товарів, які вже передані на гарантійне обслуговування, повідомляємо, що термін знаходження їх в сервісному центрі може дещо збільшитись, тому ми завчасно приносимо свої вибачення і просимо віднестися до цього з розумінням.

Зичимо здоров’я!

Отзывов (1)
Напишите ваш отзыв для
Графік роботи магазинів під час карантину
Классный магазин уже 2 года совершаю покупки здесь и очень доволен и благодарен сотрудникам магазина, качество товара супер, скидки,цены, тёплые отношения очень радуют, так держать, буду и далее совершать здесь покупки держитесь и мы вс[ одолеем