Фильтр по блогу

JBL Bar 1300 ‒ флагманський саундбар з багатофункціональним набором можливостей

17 Марта 2023
759
0
Новости
JBL Bar 1300 ‒ флагманський саундбар з багатофункціональним набором можливостей
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
454
87

Окуніться в звук з останнім додатком до серії JBL Bar - JBL Bar 1300. Цей саундбар, що має безліч функцій, завершує серію JBL Bar, привносячи підвищену аудіо експерієнцію кінотеатру відразу до ваших вітальних кімнат за допомогою звуку Dolby Atmos та DTS:X 3D з підсиленням з’омними бездротовими динаміками.

 

Щоб отримати справжнє кінематографічне враження, не використовуючи дроти, JBL Bar 1300 використовує шістнадцять каналів, шість драйверів та унікальну технологію MultiBeam  від HARMAN, щоб створити занурюючий звуковий досвід, використовуючи Dolby Atmos та DTS:X 3D surround sound. З бездротовими зйомними динаміками та бездротовим сабвуфером діаметром 10 дюймів, кіноманам буде запропоновано наступний рівень звуку, який раніше не відчували під час перегляду фільмів, гри або прослуховування музики.

 

 

Просто розмістіть два бездротові динаміки в будь-якому місці кімнати і насолоджуйтеся чистим і зрозумілим звуком, не займаючись дротами або додатковими підключеннями живлення. Або з'єднайте один з бездротових динаміків з будь-яким Bluetooth-пристроєм, щоб використовувати його як автономний динамік, або з'єднайте їх разом для потужного стереозвуку.

 

Розширюючи можливості серії JBL Bar, JBL Bar 1300 має технологію PureVoice від HARMAN. Ця нова технологія використовує унікальні алгоритми обробки звуку для оптимізації чіткості голосу, навіть коли надходять гучні звукові ефекти, щоб любителі кіно могли стежити навіть за найскладнішим сюжетом.

 

 

Крім того, JBL Bar 1300 має роз'єми HDMI та eARC, які дозволяють передавати відео та аудіо з високою якістю з вашого телевізора, а також підтримку HDR10, що забезпечує яскраві та чіткі кольори. Комплектація включає пульт дистанційного керування, що дозволяє легко керувати звуком, вибирати джерела вхідного сигналу та користуватися різними налаштуваннями.

 

Нова модель JBL Bar 1300 не тільки дозволяє створити реалістичний звуковий досвід вдома, але і має сучасний дизайн, що доповнює будь-який інтер'єр. Якщо ви хочете отримати високоякісний звук та досвід дивитися фільми і грати в ігри на рівні кінотеатру в затишку своєї домівки, то JBL Bar 1300 - це саме те, що вам потрібно.

 

Усі саундбари JBL

Уся акустика JBL

 

Товары из публикации
Код: 35825
в наличии
59 999
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
JBL Bar 1300 ‒ флагманський саундбар з багатофункціональним набором можливостей