Фильтр по блогу

JBL L42ms ‒ компактніше доповнення до лінійки JBL Classic Series

21 Марта 2024
961
0
Новости
JBL L42ms ‒ компактніше доповнення до лінійки JBL Classic Series
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
453
87

Компанія JBL представила новинку у лінійці JBL Classic Series. JBL L42ms, менша та доступніша версія JBL L75ms, яка поєднує естетику класичного дизайну з рядом опцій, щоб ви залишалися на зв'язку з вашими улюбленими потоковими сервісами та джерелами.

 

JBL пропонує два набори аналогових стерео входів (RCA та 3.5 мм), а також HDMI-ARC для підключення до вашого телевізора. Щодо потокового музики, L42ms підтримує підключення через Ethernet або бездротово, а також працює з Apple Airplay 2 та вбудованим Google Chromecast, а також Bluetooth.

 

 

Також підтримуються Spotify Connect та Tidal Connect, з додатком JBL Premium Audio, який дозволяє налаштовувати та керувати підключеннями з одного центру. За допомогою додатка можна отримати доступ до інших платформ, включаючи Amazon Music та Qobuz, а також до подкастів та інтернет-радіо. Можна слухати музику з сумісних пристроїв зберігання мережі UPnP у локальних мережах або отримувати доступ до USB-накопичувача через USB-A роз'єм.

 

 

Якщо ви користуєтесь Roon, то L42ms готовий до роботи з Roon і має сертифікат "Smart Things" від Samsung, що інтегрує його в екосистему Smart Things для безпроблемного підключення до пристроїв Galaxy та телевізорів/пристроїв Samsung.

 

Зазначено також, що JBL обладнаний перемикачем контуру басів на задній панелі, який дозволяє налаштувати басову відповідь динаміка відповідно до його розташування в конкретній кімнаті чи просторі. Крім того, режим "Розширення звукової сцени" збільшує ширину і просторість звукової сцени для отримання кінематографічного звукового ефекту.

 

 

Якщо ви шукаєте універсальну альтернативу саундбару (а також багато іншого), це може бути саме те, що вам потрібно

 

Hi-Fi акустика JBL

Колонки JBL

Товары из публикации
Код: 39670
в наличии
34 999
Код: 39671
нет в наличии
42 999
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
JBL L42ms ‒ компактніше доповнення до лінійки JBL Classic Series