Фильтр по блогу

JBL Quantum 910 ‒ нова флагманська геймерська гарнітура

19 Сентября 2022
531
0
Новости
JBL Quantum 910 ‒ нова флагманська геймерська гарнітура
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
386
82

На виставці Gamescom 2022 компанія JBL презентувала нову геймерську гарнітуру, яка поєднала в собі всі технології об’ємного звучання JBL та має універсальне підключення по Bluetooth та радіоканалу.

 

 

Флагманські функції Quantum 910 зводяться до технологій JBL QuantumSPHERE360, QuantumSPATIAL 360 та Quantum SURROUND, які разом забезпечують повністю тривимірний звуковий простір з охопленням 360 градусів та датчиками відстеження голови для максимального занурення у звуки гри. Згідно з JBL, це спрощує виявлення ворогів за звуком, що дає вам конкурентну перевагу.

 

 

Ви можете використовувати JBL Quantum 910 з будь-якою платформою, включаючи ПК, консолі та мобільні пристрої, включаючи Nintendo Switch. Таким чином, незалежно від того, який пристрій ви використовуєте, бездротовий він чи ні, Quantum 910 буде чудово працювати з вибраним вами ігровим пристроєм. Крім того, відкидний мікрофон гарнітури забезпечує кришталево чисту якість звуку незалежно від того, чи перебуваєте ви в грі або розмовляєте по телефону.

 

 

Quantum 910 поставляється з бездротовим донглом 2,4 ГГц та підтримує Bluetooth 5.2, і ви можете використовувати гарнітуру через USB. Також є активне шумозаглушення, роз'єм 3,5 мм і мікрофон на штанзі з придушенням луни та шуму. Усередині знаходяться 50-мм драйвери Harman, сертифіковані для роботи з високою роздільною здатністю, а час автономної роботи складає до 39 годин.

 

 

Світовий старт продажів у вересні. Терміни поставки в Україну уточнюються.

 

Усі гарнітури JBL

Усі геймерські навушники

Товары из публикации
Код: 33254
в наличии
9 999 8 999
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
JBL Quantum 910 ‒ нова флагманська геймерська гарнітура