MEE AUDIO Cinema ANC – повне занурення у світ кіно

23 июня 2019 г.
87
0
Обзоры
MEE AUDIO Cinema ANC – повне занурення у світ кіно

MEE Audio Cinema ANC – це топові навушники від MEE Audio, які задумані для перегляду фільмів… чи не тільки?


Збірка та дизайн

На перший погляд, ці навушники досить крихкі та не викликають довіри, але не забувайте, що вони все ж призначені для домашнього користування, а вдома їм вже точно нічого не буде. Щодо комплектації, то тут все як зазвичай: жорсткий чохол, дріт 3.5 мм та шнур для зарядки. Дизайн цих навушників досить звичний, хоча форма дуги нагадує телефонну трубку, а не дугу навушників. Амбушури, накладки на чашечки та дугу із шкірзамінника, тому загалом навушники досить приємні на дотик. На голові сидять приємно, та щільно прилягають до вух. Амбушури з memory foam, що дозволяє не знімати навушники протягом довгого часу.


Звук та автономність

Сам по собі звук ніяких особливих вражень не викликає, але крім того що у навушників є активна шумоізоляція, в них є справді крута технологія CinemaEAR -  ця технологія відповідає за синхронізацію губ (при перегляді відео та фільмів). У CinemaEAR є декілька режимів: Clear Voice (винесення голосу на передній план), Clear Voice Plus, Dynamic Music (ледь підсилений бас та високі частоти) та Bass Boost. Ці навушники однозначно не для аудіофілів – це навушники для людей, які хочуть щоб навушники робили все – від «Володаря перстнів» та аудіокниг до опери. Автономність цих навушників на високому рівні: 20 годин з ANC та 33 без. Той випадок, коли виробник не бреше, і навушники справді чесно грають свої години. Навігація між композиціями також зручна: на відміну від попереднього покоління реально перемкнутись на попередню композицію, бо MEE зменшили час переключення на попередню композицію до 2 секунд.

Итоги

MEE AUDIO Cinema ANC – це справді хороші навушники, які підійдуть майже усім. Якщо ви шукаєте одні вуха на всі випадки життя, то це однозначно ваш вибір.

Оценка эксперта
Звук
4.0
Эргономика
5.0
Автономность
5.0
Дизайн
5.0
Плюсы
Пресеты звучания
Автономность
Минусы
Звук не музыкальный
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 21310
есть в наличии
4 480 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для MEE AUDIO Cinema ANC – повне занурення у світ кіно