Mee Matrix3 VS Soundcore Space NC

26 января 2019 г.
2320
0
Обзоры
Mee Matrix3 VS Soundcore Space NC

Дизайн та ергономіка

Взагалі, зазвичай питання дизайну, це питання смаку, але в даному випадку, в нас є однозначний лідер – MEEAudio зробили свої навушники урбаністичними та простими водночас, а накладки з джинсової тканини ще й складають перше гарне враження про них. Щодо Soundcore – тут не все так однозначно. Вони дуже сильно нагадують Sennheiser десятирічної давності :) До того ж, на відміну від Matrix3, в них дешевий матеріал амбушур, який, ймовірно, злізе повністю за рік активного користування навушниками. Але попри все, навушники якісні. Як одні, так й другі. До того ж дуже зручно сидять, чашечка то шо треба.

 

Звук та автономність

У ціновій категорії цих навушників зі звуком зазвичай проблеми, якщо ми говоримо про повнорозмірні навушники, проте цього разу ситуація, на щастя, інша. Обидві пари чудово відіграють низькі частоти та баси, деталізації не бракує, і нема відчуття ніби вам у вуха вату пхають. Одним словом, там все добре. Навіть дуже. Коли ж ми говоримо про середні та високі частоти, тут Soundcore починають трішки здавати назад. Приставка NC означає що ці навушники мають активне шумоподавлення, що не може не радувати при даній ціні. Проте, якраз за рахунок NC ви краще чуєте музику, і місцями чуєте що навушники не вивозять високих частот в плані деталізації. Хоча, загалом звук приємний. Обидві пари навушників безпровідні, але батарею тримають досить довго. 20 годин для Matrix3 та 30-35 для Soundcore. Заряджають швидко, як переважна більшість навушників сьогодні. Що важливо, це те що Matrix3 мають кодек aptx, що є однією з причин кращого звуку.

 

Комплектація

Комплектація в обох пар ідентична: micro USB кабель, кабель 3.5 мм, навушники, звісно, і, що вельми приємно за таку ціну  - твердий чохол.

Итоги

Чи варто брати? Я б сказав що так. Головне тут – визначитись що для вас важливіше – хороший звук чи активне шумоподавлення. За таку ціну, поки що приходиться вибирати щось одне.

Оценка эксперта
Звук
4.0
Эргономика
5.0
Комплектация
5.0
Автономность
5.0
Оценка эксперта
4.8
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Комплектация
5.0
Автономность
4.0
Плюсы
Дизайн
Ціна
Звук MEEAUDIO
Автономність Anker
Минусы
Автономність MEEAUDIO
«Зажовані» високі частоти Anker
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 19297
нет в наличии
3 999 грн.
Сообщить о поступлении
Код: 20305
есть в наличии
3 080 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для Mee Matrix3 VS Soundcore Space NC