Фильтр по блогу

Meze Audio Empyrean II ‒ оновлення розкішних ізодинамічних навушників

16 Ноября 2023
506
0
Новости
Meze Audio Empyrean II ‒ оновлення розкішних ізодинамічних навушників
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
412
87

Компанія Meze Audio відома своїми витончено виготовленими висококласними навушниками, і румунський бренд щойно представив продовження своїх флагманських планарно-магнітних навушників: Empyrean II.

 

Нові навушники продовжують використовувати дизайн драйвера Isodynamic Hybrid Array від української компанії Rinaro Isodynamics, і виробник стверджує, що вони ще кращі, ніж оригінальна модель Meze Empyrean. Мета полягала в тому, "покращити можливість навушників відтворювати дрібні деталі та досягти більш нейтрального звучання, при цьому зберігаючи оригінальний "легкий для прослуховування" характер", - каже директор Meze Audio Мірча Фанатан. Також бренд прагнув поліпшити чутливість, точність і надійність.

 

 

 

Meze Audio Empyrean II самі по собі вражають візуально: матове чорне покриття з срібними акцентами і переробленим гратчастим візерунком з оригінальної моделі. Meze Audio також прагне забезпечити тривале користування цими висококласними навушниками, заявляючи, що кожна частина корпусу навушників може бути розібрана і обслужена.

 

 

Зменшена вага драйвера та ергономічна структура, яка адаптується до голови користувача, призначені забезпечити комфорт під час тривалих прослуховувань, незважаючи на заявлену вагу 385 г (без накладок на вуха). Для більшого вибору для слухачів Meze тепер пропонує два комплекти амбушюр для Empyrean II. Нові накладки Duo виготовлені з комбінації преміум шкіри та матеріалу Alcantara (синтетичний матеріал із схожим на замшу структурою), які мають на меті "доставити гармонійний тембровий баланс, що резонує у всіх музичних жанрах", а також хороший бас і просторий, вишуканий звук.

 

 

Накладки зі схилом, з іншого боку, розроблені для "класичного аудіофіла", каже Meze. Виготовлені з м'якої піни та матеріалу Alcantara з захисною сіткою, ці накладки, як вважається, фокусуються на виявленні "витончених деталей та нюансів у ваших записах". Кутовата форма накладок призначена також надавати більше простору навколо ваших вух.

Play

 

Усі навушники Meze

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Meze Audio Empyrean II ‒ оновлення розкішних ізодинамічних навушників