Фильтр по блогу

Новинка від Beyerdynamic – ігрові гарнітури MMX 100 та MMX 150

27 Сентября 2022
2209
0
Новости
Новинка від Beyerdynamic – ігрові гарнітури MMX 100 та MMX 150
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
481
91

Драйвери beyerdynamic, які використовуються в нових гарнітурах MMX 100 та MMX 150, забезпечують звучання студійної якості преміум-класу. Інженери-акустики компанії beyerdynamic спеціально підігнали ці 40-міліметрові драйвери для ігрового використання.

Ці динаміки забезпечують чітке та точне звучання будь-якого жанру: в іграх- шутерах ви отримаєте відчутну ігрову перевагу завдяки точній локалізації звуку, а в цілому, ігри стануть ще більш реалістичними з надзвичайно прозорим звуком.

 

Особливості:

  • • чисте і точне відтворення звуку студійного рівня;
  • • природна передача голосу з низьким рівнем шуму завдяки знімному мікрофону META VOICE;
  • • регулятор гучності та окремий вимикач забезпечують інтуїтивно зрозуміле керування;
  • • відмінна зручність при носінні протягом багатьох ігрових годин;
  • • зйомний мікрофон, кабель і змінні запчастини забезпечують довговічність роботи.

Ігри зі студійним звучанням завдяки мікрофону META VOICE

Гучні фонові шуми в голосовому чаті порушують занурення у гру та зосередженість всієї команди. Важливо, щоб ваш голос передавався природним чином з мінімумом фонових шумів. І тут багаторічний студійний досвід компанії beyerdynamic знадобився і в світі ігор. Ефективним рішенням цієї задачі став новий кардіоїдний конденсаторний мікрофон META VOICE з капсулем діаметром 9,9 мм, який забезпечує природне та реалістичне відтворення вашого голосу, усуваючи при цьому типові фонові шуми, такі як клацання клавіатури та миші.

Регулятор гучності та кнопка м’ют

Вам більше ніколи не доведеться шукати регулятор гучності вздовж кабелю! Практичний регулятор гучності в MMX 100 забезпечує швидке та точне регулювання. Інтуїтивно зрозуміле керування дозволяє регулювати гучність, не виходячи з гри. А мікрофон можна миттєво вимкнути за допомогою окремої кнопки м’ют.

Продуманий дизайн для багатогодинного комфорту

Гарнітура MMX 100 поєднує в собі класичну естетику beyerdynamic з функціональністю, яка має неабияке значення в іграх. Алюмінієва дужка гарантує довговічність використання та шикарний вигляд. Для запобігання точкового тиску на голову дужка має пом’якшувальні пінні вставки з ефектом пам’яті, вшиті в подушечки зі штучної шкіри. Амбушюри зі штучної шкіри, також наповнені піною з ефектом пам’яті, забезпечують комфортне використання протягом багатьох годин, а завдяки простому механізму їх можна замінити легко та швидко.

Технічно, Beyerdynamic MMX 100 та MMX 150 не відрізняються. Єдина відмінність ‒ інтерфейс підключення. MMX 100 комплектуються кабелем з роз’ємом 3,5 мм, MMX 150 підключаються через USB.

Вже в наявності!

Усі навушники Beyerdynamic

Усі гарнітури Beyerdynamic

Товары из публикации
Код: 34208
в наличии
4 674
Код: 34190
есть в наличии
4 674
Код: 34191
есть в наличии
5 904
Код: 34209
есть в наличии
5 904
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Новинка від Beyerdynamic – ігрові гарнітури MMX 100 та MMX 150