Фильтр по блогу

Огляд Adidas ZNE 01, FWD 02 і ZNE 01 ANC ‒ для спорту і не тільки

14 Июля 2022
1529
0
Обзоры
Огляд Adidas ZNE 01, FWD 02 і ZNE 01 ANC ‒ для спорту і не тільки
Максим Спивак
Эксперт и обозреватель аудио техники. Автор и ведущий YouTube канала Portativ.ua
310
138

Це навушники Adidas, і їх робить та сама компанія, що й навушники Marshall. Але нещастя в тому, що нове покоління навушників Adidas вийшло кращим, ніж новинки від Marshall. Чому так і що це за ваш Адідас ‒ розберемо в цьому огляді трьох новинок в форм-факторі TWS.

Ми вже якось робили огляд спортивних навушників Adidas, це були накладні RPT-01. Досить крута моделька, яку можна навіть прати. Нарешті дійшла черга до TWS і компанія відразу представила 3 новинки ‒ вкладиші Adidas ZNE 01 і внутрішньоканальні  ANC та Adidas FWD-02.

Комплектація

 

 

Мені дуже сподобалися коробки і сама подача нових навушників Adidas. Стильова чорна коробка, кейс з навушниками запакований в спортивний папір, всередині всякі амбушюри і фіксатори в залежності від моделі і кабло для зарядки.

Дизайн і ергономіка

 

Всі моделі об‘єднує одна нотка дизайну ‒ це дуже практичні матеріали і покриття, яке не дряпається. Adidas ZNE 01 ANC і ZNE 01 по факту повторюють дизайн AirPods та AirPods Pro, але з іншими матеріалами. А ось FWD-02 взагалі мають досить унікальний дизайн, хоча і відчувається що шасі то від Marshall Mode II. Тут тканина зверху на кейсі та кришка на магніті, котра виглядає прикольно, а ось з практичної точки зору ‒ навіть хз. Кришка завжди відразу знімається, а чи довго та тканина проживе також я не знаю.

 

Самі навушники повторюють дизайн навушників Marshall TWS, Motif ANC це ZNE 01 ANC, Mode 2 ‒ FWD-02, а Minor III ‒ ZNE 01. Неймінг так собі, згоден, але це акроніми від зіро негатів енерджі і форвард, якими в свою чергу названа серія шмота для спорту. Виглядають всі моделі спортивно і прикольно, якість матеріалів суперова, проблем зі збіркою немає. У продажу є декілька кольорових рішень і класичний чорний.

 

 

 

Сидять кожна з моделей близько до ідеалу в своєму форм-факторі. Найбільш ціпко сидять саме FWD-02 за рахунок хрящових фіксаторів, але особисто мені дуже зайшли за посадкою ZNE 01 ANC ‒ це ті самі AirPods Pro по зручності, а може і навіть краще. Вкладиші ZNE 01 взагалі прекрасно сидять і напевно це одні з найзручніших таких навушників на рівні з AirPods 1/2 і AirPods 3. Ще й там зручні силіконові накладки на чаші. ZNE 01 має захист від бризок IPX4, а ZNE 01 ANC і FWD 02 ‒ IPX5, шо дозволяє ходити з ними навіть в душ.

 

Керування сенсорне, не еталонне, але не бісить і працює досить шустро. Якщо ви, як і я, плануєте митися в душі прослуховуючі подкасти, то треба знати, що у FWD-02 не спрацьовує міссклік від води і їми можна керувати навіть мокрими руками і в рукавицях. На жаль, топові ZNE 01 ANC не реагують на мокрі руки і під час миття в душі треба відключати сенсорне керування, а то сенсор реагує на воду. Для додаткових налаштувань існує додаток для смартфонів.

Звучання

 

А тепер про головне ‒ звучання. І тут мене нові Адікі ну дуже здивували, так як вони по звуку обігнали навіть свої прототипи від Marshall. Спочатку я просто подумав, що це будуть ті самі Minor III, Mode II і Motif ANC, але виявилося що це зовсім інші навушники з зовсім іншим звуком. Він тут набагато м‘якіший і в деяких випадках навіть детальніший. Вкладиші ZNE 01 реально видали чьоткий насичений звучок для свого формату і я можу рекомендувати їх усім, хто не любить вставляти щось глибоко в свої вуха. Головна відмінність від Minor III у середніх і високих частотах, які тут не такі різкі і більше підходять для хіп-хопу і попси.

 

А ось з ZNE 01 ANC і FWD 02 як на мене взагалі дивна ситуація склалася, бо на одних треках звук мені більше заходить в Форвардах, а на інших у ZNE 01 ANC. FWD 02 ну дуже басовиті, поціновувачам рівного звуку буде їх важко слухати, але деталізація СЧ і ВЧ також на високому рівні і при всьому цьому навушники не затягуються на швидких треках і не мішаються в кашу. Але, в загальному, звучання на рівні ціни, і прекрасно підходить для спорту.

 

 

ZNE 01 ANC вже не так акцентовані на низьких частотах як FWD 02, але звучання все те ж медове і дуже м‘яке. При цьому просто прекрасна ширина і деталізація дзвінких. Саме ця модель вмовила мене забрати їх собі і тепер це мої основні TWS-навушники. Якщо порівнювати з AirPods Pro, то звучання тут набагато детальніше, прозоріше і зовсім іншого рівня, плюс під час пробіжок і велопокатух нема зміщення акцентів і звучання не змінюється. На них приємно не тільки слухати музику, але й грати в ігри та дивитися фільми.

 

Шумодавом може похвалитися лише одна модель від Адіків, і як ви зрозуміли по назві ‒ це ZNE 01 ANC. Він тут також кращий, ніж в AirPods Pro і дає спокійно прослуховувати навіть подкасти в дуже шумній обстановці на мінімальній гучності. Майже рівень навушників з ANC топового сегменту. Режим прозорості є, працює добре. Доречі режим прозорості є також в FWD 02 і працює він також добре.

Мікрофони

 

З мікрофонами адекватна ситуація абсолютно у всіх моделях, як в шумній, так і в тихій обстановці. Повний тест у відеоогляді. В двох словах ‒ я результатами задоволений!

Play

 

Автономність

 

 

З автономністю все дуже посередньо ZNE 01 та 01 ANC тримають близько 5 годин і 20 з кейсом, якщо виключити ANC в ZNE 01 ANC, то буде 6-26, так само як і в FWD 02. ZNE 01 та ANC підтримують бездротову зарядку, а FWD 02 чомусь ні. Всі моделі підтримують швидку зарядку за 15 хвилин на 1 годину прослуховування музики.

Итоги

Прекрасні навушники не без недоліків вийшли у Адідас і одна з моделей мені настільки сподобалася, що я її забрав собі. Це реально чудові спортивні навушники в різних форм-факторах, які прекрасно грають, мають ідеальну ергономіку, практичність і якості мікрофони. Офіційна ціна на ZNE 01 4000 грн, ZNE 01 ANC 7800, а на FWD-02 7000 грн.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Ергономіка
5.0
Функціонал
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Ергономіка
5.0
Функціонал
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Ергономіка
5.0
Функціонал
5.0
Оценка эксперта
5
Звук
5.0
Ергономіка
5.0
Функціонал
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Ергономіка
Минусы
Посередня автономність
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 33185
есть в наличии
6 999
Код: 33187
есть в наличии
7 799
Код: 33186
есть в наличии
7 799
Код: 33184
есть в наличии
3 999
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Огляд Adidas ZNE 01, FWD 02 і ZNE 01 ANC ‒ для спорту і не тільки