Фильтр по блогу

Огляд Marshall Motif ANC | Не те, чого очікував

17 Августа 2022
11142
0
Обзоры
Огляд Marshall Motif ANC | Не те, чого очікував
Максим Спивак
Експерт та оглядач аудіо техніки. Автор та ведучий YouTube каналу Portativ.ua
362
141

Я чекав Marshall Motif ANC майже рік і дуже хотів їх собі, як основні TWS. Був готовий їх купляти навіть без прослуховування, бо був впевнений що це пушка. Не дочекався і взяв собі Adidas ZNE 01 ANC. І cаме коли взяв, то до мене на огляд потрапили Marshall Motif ANC. І знаєте, я не жалкую, що взяв собі Adidas. Про це і поговоримо в огляді.

Комплектація

 

Коробка всіх навушників Marshall ‒ шедевр, тут та сама історія. В середині стильове кабло для зарядки і додаткові амбушюри.

Дизайн і ергономіка

 

Не буду лукавити, а скажу одразу, що особисто для мене Marshall Motif ANC ‒ найгарніші TWS у світі! Таких других рокешних маленьких навушників більше не існує. Кейс майже повторює той, що у AirPods Pro, тільки зроблений під шкіру. Але з монолітністю справи так собі, бо кришка вже через тиждень користування гуляє ходуном і дає неприємний звук. Самі навушники ідеально залітають всередину і так само зручно дістаються. Дизайн навушників ще крутіше кейса, спочатку здається що вони металічні, але ні, все зроблено з пластику, але неймовірно детально.

 

Ніжка вся ребриста, як тумблер з підсилювача, на чаші лого Маршалл, з внутрішньої сторони тиснення під платівку, датчик приближення і контакти знизу. В вухах виглядают стильово і при всьому цьому сидять дуже ціпко, треба дуже сильно постаратися, щоб вони злетіли. Керування сенсорне, зручне, міссклік дуже рідкий гість. Для керування зі смартфону існує додаткова апка.

 

Навушники захищені від вологи по стандарту ipx5, що дозволяє з ними навіть ходити в душ. Кейс має трохи простіший захист ipx4.

Звук

 


По своїм звуковим характеристикам це близнюки Adidas ZNE 01 ANC і грати вони по логіці повинні аналогічно, але ні. Marshall дає дуже характерний V-образний звук, який відрізняється від тої м‘якості, що дають Адіки. Інструментал і рокешник грає потрясно, тут без питань. Навушники досить енергічні і витримують мяско різне і не всираються в кашу. Ширина не максимальна в своєму класі, вони більш відцентровані, але за рахунок цього музика дуже пружна. Чи дотягує звучання на свої 8500 грн? Ось тут не впевнений, бо конкуренти від Soundocore і Technics грають явно не гірше, а коштують дешевше. А якщо взяти Sony WF-1000XM4 за подібний кост, то звук там буде краще. А чи є ще хоч одні навушники з таким дизайном і подібним звуком? А ось тут ніфіга, так що і порівнювати нічого. Особисто мені такого рівня звучання буде з головою і навіть більше. Все одно це в декілька разів краще, ніж у AirPods Pro.

 

ANC працює добре, не так сильно заглушить шум як Sony, але краще за AirPods Pro. Режим прозорості на місці. До речі, підтримується aptx.

Мікрофон

З мікрофонами аналогічна історія, як і в Adidas ZNE 01 ANC, тобто непогано в тихій обстановці і нормально під час шуму. Але алгоритми не завжди працюють ідеально і іноді в шумі мене було чутно дуже погано.

Play

 

Автономність

 

Автономність на так собі рівні для флагманів, а саме 4,5 години навушники і 20 кейс. Чи якщо виключити ANC то буде 6-26, що також не самий рекордний показник. Підтримується бездротова зарядка і швидка зарядка за 15 хвилин на 1 годину прослуховування музики.

Итоги

Так, навушники вийшли не ідеальними, але єдиними в своєму роді, так що і альтернатив по факту нема, якщо вам потрібні самі стильові TWS. Звук норм, зручність клас, ANC клас, автономність середняк, мікрофон також середняк. В принципі, всі б хотіли такі навушники лише за рахунок зовнішнього вигляду, а тут вам ще і по іншим параметрам досить крутий продукт.

Оценка эксперта
Оценка эксперта
4.8
Оценка эксперта
4.8
Звук
5.0
Дизайн
5.0
Ергономіка
5.0
Ціна
4.0
Плюсы
Дизайн
Звук
Минусы
Середня автономність
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 31607
есть в наличии
8 999
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Огляд Marshall Motif ANC | Не те, чого очікував