Фильтр по блогу

Sennheiser SoundProtex ‒ захист слуху для будь-яких умов

08 Июня 2023
420
0
Новости
Sennheiser SoundProtex ‒ захист слуху для будь-яких умов
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
468
91

Нові звукові фільтри-беруші SoundProtex від Sennheiser вирішують проблему безпечного прослуховування гучного звуку на музичних концертах та в будь-яких місцях, де використовується підсилювальна апаратура. Вони дозволяють насолоджуватись музикою з комфортом, без шкоди для слуху і, головне, без втрати якості звучання. Відомо, що сучасні концерти часто залишають неприємний дзвін у вухах на довгий час після закінчення. Використання захисних берушів також не є оптимальним варіантом для прослуховування живого виступу (вокаліста, групи, діджея), оскільки вони значно погіршують якість звуку і позбавляють відчуття повноцінного взаємодії з подією. Тому компанія Sennheiser, використовуючи свій великий досвід і останні досягнення в галузі акустики, розробила SoundProtex - спеціальні високотехнологічні фільтри, які забезпечують виняткову якість звучання живої музики разом з безпекою для слуху.

 

В основі нових SoundProtex лежить інноваційна патентована технологія мембранного фільтра, яка забезпечує збереження всіх деталей і частотного балансу оригінального звучання живої музики. Це дозволяє насолоджуватись потужним звуком концерту без негативного впливу на здоров'я. Іншими словами, SoundProtex передає всі нюанси, завдяки яким кожна музична композиція звучить вражаюче. Фільтри ефективно знижують високий звуковий тиск з потенційно шкідливого рівня до безпечного для слуху, що дозволяє насолоджуватись гучним концертом без дискомфорту.

 

 

Варто зазначити, що потужність акустичної апаратури, яка використовується на сучасних рок-концертах, часто перевищує 100 дБ. Перебуваючи в зоні такого потужного звукового тиску протягом понад 15 хвилин, слухач стикається з ризиком серйозних проблем зі слухом.

 

Унікальність двоступеневих фільтрів SoundProtex полягає в їх здатності зберігати якість і природний баланс звуку. Кожен фільтр SoundProtex має налаштовувану діафрагму і спеціальну звукопоглинаючу сіточку, яка ефективно фільтрує як високі, так і низькі частоти.

 

 

Основна проблема полягає в тому, що наше вухо сприймає мовлення в основному через високі частоти, але звичайні фільтри і беруші найкраще блокують саме ці частоти. Тому фільтри SoundProtex розроблені таким чином, щоб вони не лише досконало балансували звук, але й пропускали певні високі частоти. Це дозволяє слухачеві чітко чути оточуюче звучання і нормально спілкуватися під час концерту, навіть якщо він дуже гучний.

Sennheiser SoundProtex Plus

У комплекті моделі беруш Sennheiser SoundProtex Plus, нарівні зі стандартним набором фільтрів, також включені два додаткових фільтри з трьома рівнями регулювання ослаблення звуку. Завдяки цим фільтрам, SoundProtex Plus є більш універсальними і може бути використаний практично у будь-якому місці - будь то офіс або найгучніший концерт.

 

 

Найпотужніший фільтр має показник акустичної ефективності (SNR) 20 дБ і призначений для максимального захисту слуху від гучної музики, шуму спортивних автомобілів та гучних електроінструментів. Середній фільтр має SNR 17 дБ і оптимізований для використання на музичних фестивалях та в транспорті. Найслабший фільтр має SNR приблизно 10 дБ і призначений для використання на менш гучних концертах (або тих, де немає значного підсилення), у великих відкритих офісах, а також у звичайних барах, ресторанах та інших відносно тихих місцях або подіях.

 

Коли потрібна абсолютна тиша, SoundProtex Plus також можна використовувати як беруші, щоб фільтри повністю блокували всі зовнішні шуми.

 

Усі навушники Sennheiser

Товары из публикации
Код: 37011
есть в наличии
1 799
Код: 37012
есть в наличии
3 599
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sennheiser SoundProtex ‒ захист слуху для будь-яких умов