Фильтр по блогу

Sennheiser TV Clear Set ‒ перші TWS-навушники для телевізора

22 Июля 2022
155
0
Новости
Sennheiser TV Clear Set ‒ перші TWS-навушники для телевізора
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
259
46

Нові навушники Sennheiser TV Clear Set поєднують у собі видатну якість передачі мови зі зручністю, комфортом та елегантним стилем TWS-навушників. Передавач TV Connector забезпечує високоякісну передачу звуку з мінімальною затримкою на кожному телевізорі. Також, ви можете підключити Sennheiser TV Clear Set до будь якого сумісного смартфона, ноутбуку чи планшету як звичайні блютуз-навушники.

 

 

Для персоналізованого звучання TV Clear пропонує п’ять профілів чіткості мовлення. Високі частоти підсилюються на 20 Дб, щоб більш чітко виділяти діалоги у розважальних форматах. При використанні з передатчиком, користувачі можуть встановити комфортну гучність звуку, яка буде незалежна від телевізора або іншого джерела звуку: це дозволить іншим дивитися телевізор як завжди та незалежно регулювати гучність.

 

Sennheiser TV Clear мають режим прозорості, який дозволяє чути звуки навкруги ‒ функція ідеально підійде під час перегляду телевізора з родиною чи друзями.

 

 

Навушники вагою всього 6,9 грамм задають нові стандарти комфорту при тривалій експлуатації. Лаконічний дизайн та великий вибір вушних адаптерів різних розмірів забезпечують надійну посадку і навушники залишаються на місці, незалежно від того сидите ви чи лежите.

 

Фірмовий додаток TV Clear просто та інтуїтивно допомагає налаштувати необхідні параметри персоналізованого прослуховування та включає функцію пошуку навушників.

 

Усі навушники для телевізора

Товары из публикации
Код: 33393
в наличии
13 199
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sennheiser TV Clear Set ‒ перші TWS-навушники для телевізора