Фильтр по блогу

Sonos Era 300 и Era 100 ‒ просторовий звук та смарт-функції

20 Апреля 2023
1097
0
Новости
Sonos Era 300 и Era 100 ‒ просторовий звук та смарт-функції
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
466
88

Sonos Era - це абсолютно новий ряд продуктів компанії Sonos, який складається з нової акустики Era 300 з фокусом на просторовий звук та переосмислення інтелектальної колонки Sonos One - Era 100.

 

Обидві простоя мають багато спільних функцій: wi-fi (зокрема, wi-fi 6) та AirPlay 2 для стрімінгу музики, голосового керування Sonos та підтримки Alexa. Крім того, вперше в не-портативних динаміках Sonos є Bluetooth 5.0 (вони підтримують стандартні кодеки SBC та AAC) та можливість підключення за допомогою USB-C line-in.

 

Нові моделі Era також можуть використовуватися як стереопари, як тильні колонки у домашньому кінотеатрі та обробляти аудіофайли до 24 біт / 48 кГц з сервісів стрімінгу Qobuz та Amazon Music.

 

Обидві динаміки Era мають новий інтерфейс верхньої панелі з сенсорними кнопками, включаючи новий слайдер гучності та працюють з додатком Sonos S2 для отримання більш багатого функціоналу. Це включає групування системи Multiroom з іншими продуктами Sonos, програвання музики з підтримуваних сервісів стрімінгу та Sonos Radio, а також налаштування корекції звуку в залежності від акустичних властивостей приміщення Trueplay, доступне для користувачів iOS та Android вперше.

 

Крім того, Sonos дуже серйозно взявся за надійність та довговічність своїх нових продуктів. Динаміки Era можуть бути легше відремонтовані та повністю обслуговуватися Sonos завдяки більш кількості гвинтів, ніж клею в конструкції; вони виготовлені з "високим вмістом" переробленого пластику (понад 40%, за словами Sonos); та споживають менше електроенергії (менше 2 Вт) у режимі очікування.

Sonos Era 300

 

Era 300 була спеціально розроблена для програвання просторового звуку з треками Dolby Atmos, з метою створення кращого самостійного досвіду просторового звуку серед одиночних динаміків.

 

Вона має унікальний дизайн у формі пісочного годинника, який виглядає несхожим на будь-яку іншу колонку на ринку. Це через незвичайну акустичну архітектуру, що міститься всередині. Всередині є шість динаміків (чотири твітери, два низькочастотних), які випромінюють звук вперед, вгору, ліворуч та праворуч, оточуючи вас музикою. Кожен з шести динаміків працює на окремому підсилювачі класу D.

 

Era 300 також може використовуватися як тилові колонки Dolby Atmos у системі звукового кінотеатру зі звуковими панелями Sonos Arc або Beam Gen 2 та Sub - функція, яка точно сподобається шанувальникам AV.

 

На жаль, на момент запуску Sonos заявляє, що Era 300 поки що "підтримує Dolby Atmos Music лише через Amazon Music Unlimited". Підтримку інших стримінгових платформ обіцяють додати у наступних оновленнях ПЗ.

Sonos Era 100

 

Era 100 - це повністю перероблений Sonos One. Заміна однієї з найпопулярніших бездротових динаміків не є легкою задачею, але з випуском One Gen 2 у 2017 році було очевидно, що настав час для оновлення.

 

Найбільша різниця полягає в тому, що Era 100 тепер забезпечує стереозвук (в той час як One має моно). У динаміках знаходяться два кутові твітери зі спеціальними хвильоводами, які призначені для "детального розділення стереозвуку" і на 25% більший низькочастотний динамік, який обіцяє глибший бас. Три підсилювача класу D живлять драйвери.

 

На відміну від Era 300, Sonos стверджує, що невеликий формат Era 100 не може передати повну глибину звуку просторового звуку Dolby Atmos, тому, якщо ви хочете отримати повний досвід просторового звуку, вам доведеться вибрати Era 300. Однак Era 100 може використовуватися як задні колонки з більш широким спектром звукових панелей Sonos: Arc, Beam Gen 1 і Beam Gen 2, та Ray.

Товары из публикации
Код: 35820
есть в наличии
16 990
Код: 35821
есть в наличии
16 990
Код: 35822
есть в наличии
29 990
Код: 35823
нет в наличии
29 990
Сообщить о поступлении
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sonos Era 300 и Era 100 ‒ просторовий звук та смарт-функції