Фильтр по блогу

Sony WH-1000XM5 ‒ нові флагманські бездротові навушники

13 Мая 2022
151
0
Новости
Sony WH-1000XM5 ‒ нові флагманські бездротові навушники
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
238
41

Компанія Sony презентувала нового флагмана своїх повнорозмірних навушників з активним шумозаглушенням ‒ WH-1000XM5. Навушники отримали новий дизайн, нові випромінювачі, та інші покращення.

 

 

Завдяки додатковому процесору V1, який працює у парі з вже відомим по попереднім моделям QN1 та вбудованим восьми мікрофонам, шумопоглинання стало більш ефективним і тепер краще працює не тільки з низькочастотними звуками. Нова функція Auto NC Optimizer автоматично підлаштовую рівень шумозаглушення в залежності від оточуючих умов.

 

 

Новий легкий та міцний 30-мм динамік з м’якою кромкою з термопластичного поліуритану покращує передачу високих частот для більш натурального звучання.

Як і попередні Sony WH-1000XM4 новинка підтримує аудіокодек LDAC, який дозволяє передавати приблизно в три рази більше інформації по каналу Bluetooth та забезпечує більш якісний звук на сумісних пристроях.

 

 

Для передачі голосу під час розмов використовуються 4 мікрофони з технологією формування променю, які відкалібровані таким чином, щоб сприймати тільки ваш голос, відсікаючи сторонні шуми.

Для амбушюр та наголів’я використовується нова, більш м’яка шкіра, що дозволило оптимізувати прилягання до вух та голови та дозволяє з комфортом користуватись навушниками тривалий час.

 

 

Усі навушники Sony

 

Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Sony WH-1000XM5 ‒ нові флагманські бездротові навушники