Фильтр по блогу

Technics EAH-AZ80 ‒ новий флагман бренду та оновлені EAH-AZ60M2

22 Апреля 2024
9579
2
Новости
Technics EAH-AZ80 ‒ новий флагман бренду та оновлені EAH-AZ60M2
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
481
91

Компанія Technics випустила дві нові моделі бездротових навушників: новий флагман EAH-AZ80 та EAH-AZ60M2, наслідник EAH-AZ60, які отримали позитивні відгуки від оглядачів та користувачів.

 

Нові навушники призначені бути достатньо універсальними, щоб відповідати вимогам зайнятого мешканця міста та любителя музики: комфорт протягом усього дня, якість звуку та низку хитрих функцій. Вони відправляться на боротьбу з лідерами класу, які в даний час - Bose та Sony.

 

 

Хоча дві нові моделі відрізняються головним чином звуковою продуктивністю, вони виокремлюють багато з тих же ключових функцій, таких як розумна технологія голосових дзвінків, гібридне активне зменшення шуму, тривалий час роботи від батареї, Bluetooth Multipoint для до трьох пристроїв («перше відоме в галузі»), а також вибір з семи розмірів комплектних амбушюр. Перелік функцій на папері вражає.

 

Флагман EAH-AZ80 оснащений новими динаміками з алюмінієвим драйвером "вільного краю", який спрямований на зниження спотворень та пропонує більше частотних характеристик. EAH-AZ60M2 має 8 мм драйвер з біоцелюлози, але обидві моделі оснащені "унікальним дизайном акустичної камери", щоб оптимізувати потік повітря, та разом з гармонізатором дозволяє отримати широку звукову сцену, більше деталей та природну звукову трансляцію вокалу. Technics стверджує, що EAH-AZ80 пропонуватиме "кращу продуктивність в цілому" порівняно з меншим братом в плані звуку, ANC та надійної посадки.

 

 

EAH-AZ80 та EAH-AZ60M2 підтримують кодек LDAC для стрімінгу вищої якості по Bluetooth (але все ще не мають aptX або aptX HD). Найважливіше, вони можуть підключатися до трьох пристроїв одночасно завдяки Bluetooth (5.2) Multipoint ‒ перші моделі на ринку, які це підтримують.

 

ANC, у свою чергу, забезпечує Dual Hybrid Noise Cancelling Technology від Technics, яка поєднує цифровий програмний фільтр з мікрофонами, які знищують шум ззовні навушників. У обох моделях є вісім мікрофонів (по чотири в кожному): мікрофон зворотного зв'язку, мікрофон прямого зв'язку, мікрофон для виявлення голосу та мікрофон для розмов - які всі працюють разом, щоб забезпечити те, що Technics називає новим промисловим стандартом в ANC.

 

 

Покращена технологія JustMyVoice аналізує сигнал вашого голосу та приглушує оточуючий шум відповідно, щоб зберегти якість звуку вашої мови, і доступна як у моделі EAH-AZ80, так і у EAH-AZ60M2. Також є покращене зниження шуму оточення, щоб виключити навколишній шум, коли дує вітер, наприклад.

 

EAH-AZ80 та EAH-AZ60M2 мають захист від води IPX4, сумісність з голосовим асистентом, підтримку бездротової зарядки та можливість налаштування сенсорних панелей і звукових режимів з використанням додатку Technics.

 

 

Час роботи від батареї також є стійким для обох моделей: заявлено 7,5 годин прослуховування музики без ANC (25 годин з зарядним кейсом) та сім годин прослуховування з увімкненим ANC (24 години з кейсом).

 

Дизайн є ще однією різницею між двома моделями. Більш преміальна EAH-AZ80 має спеціально контурну форму, яка відповідає формі вашого вуха, що, за словами виробника, пропонує більш ергономічну та надійну посадку, щоб вони були зручні у носінні протягом усього дня. EAH-AZ60M2 зберігає ту саму "форму краплі", що була в попередній моделі EAH-AZ60. Щодо розмірів амбушюр, то є сім розмірів від XXS до XL. Проте, додаток Technics не включає тест на підібрання розміру вушної насадки, виробник впевнений, що користувачі зможуть підібрати найкращий розмір самостійно.

 

 

Щодо кольорів, то флагман EAH-AZ80 доступний у глибокому чистому чорному та срібному кольорах, тоді як EAH-AZ60M2 доступний у чорному, срібному та північно-синьому кольорах. Обидва вони поставляються зі співставленими зарядними кейсами.

 

Фото з презентації на виставці HIGH END Munich у галереї та у більшому розмірі на нашій сторінці у фейсбук.

Товары из публикации
Код: 39081
есть в наличии
10 999
Код: 39897
есть в наличии
8 999
Код: 39899
есть в наличии
8 999
Код: 39898
есть в наличии
8 999
Код: 39080
нет в наличии
10 999
Сообщить о поступлении
Отзывов (2)
Напишите ваш отзыв для
Technics EAH-AZ80 ‒ новий флагман бренду та оновлені EAH-AZ60M2
Жаль подробностей нет чем именно новые 60м отличаются от старых
Ну ціною- так точно, дуже радикально відрізняються (