V-Moda Crossfade II Wireless – навушники на всі випадки життя

18 февраля 2019 г.
2975
0
Обзоры
V-Moda Crossfade II Wireless – навушники на всі випадки життя

Сьогодні у нас на огляді V-moda Crossfade wireless 2. V-moda це Італійська компанія, яка славиться своїм незвичним дизайном, та попри це за 15 років свого існування завоювала довіру не одного фаната хорошого звуку.

 

Комплектація та збірка

У коробці нас чекає звичний всім комплект безпровідних навушників: micro-usb кабель для зарядки, 3,5 мм джек, перехідник на звичайний джек та жорсткий чохол. Чохол, до речі, на диво маленький, та має карабін, що значно полегшує користування ним. Також в чохлі є спеціальна заглушка, яку можна зняти, щоб навушники не запарювались після тривалого сеансу прослуховування. Збірка навушників вселяє віру в те, що ще роблять якісно. Дуже міцні навушники, в яких точно не буде проблем з дугами чи перетертим кабелем. Якість матеріалів теж на висоті, амбушури дуже комфортні, попри незвичну шестикутну форму та не викликають дискомфорту взагалі. Але навіть попри це, V-moda випускає XL чашечки, якщо вам не підходять штатні.

 

Дизайн та навігація

Дизайн. Сказати можу одне: я не знайшов людини, якій би з вигляду не сподобались ці навушники. В житті виглядають навіть краще ніж на фото. До того ж, V-moda випускає змінні шестикутні накладки на свої навушники, що дозволяє вам персоналізувати свої чудові навушники. Навігація відбувається за допомогою трьох кнопок на верху правої чаші – трохи незвичне розташування, але незручностей не створює. Навушники підтримують одночасне під’єднання до двох пристроїв. Aptx теж в комплекті :)

 

Звук та автономність

Чесно кажучи, я побоювався, що за чудовою обгорткою дизайну хорошого звуку не буде. Але, на щастя, я помилявся. Одразу скажу, що активної шумоізоляції тут нема, але я це помітив не одразу, тому що звичайна шумоізоляція в них дуже хороша. Звучать навушники феєрично. Деталізація звуку однакова висока на усьому діапазоні частот (5-40 000Hz), чіткі баси та вражаючи висока гучність. Це все досягається завдяки 50 міліметровим драйверам з подвійною діафрагмою. Це сертифіковані Hi-res навушники (при провідному підключенні). Також в них вбудований спеціальний датчик, який при провідному підключенні примусово вимикає блютуз, щоб не псувати якісь звуку. Одного заряду батареї вам вистачить на 12-14 годин, але за 30 хвилин ви додасте їм життя ще на чотири години, так що її вистачає. Ці навушники це справді витвір мистецтва на всі випадки життя. В них навіть спортом можна займатись, в них на диво не жарко, а таке дуже рідко буває в світі повнорозмірних навушників.

Итоги

V-moda Crossfade wireless 2 – це результат спільної роботи американських бізнесменів, італійських дизайнерів, і, що найголовніше, японських інженерів. Це напевно один з найкращих варіантів симбіозу в світі навушників. Ці навушники одні з єдиних які звучать так добре, та зовсім невибагливі до джерела. Якщо ви готові платити за якість – то це однозначно ваш вибір.

Оценка эксперта
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Дизайн
5.0
Автономность
4.0
Комплектация
5.0
Цена
5.0
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Дизайн
5.0
Автономность
4.0
Комплектация
5.0
Цена
5.0
Звук
5.0
Эргономика
5.0
Дизайн
5.0
Автономность
4.0
Комплектация
5.0
Цена
5.0
Плюсы
Звук
Дизайн
Минусы
Поначалу непривычное расположение кнопок
Вес
Товары принимающие участие в обзоре
Код: 14283
есть в наличии
12 473 грн.
Код: 18604
в наличии
9 795 грн.
Код: 20170
есть в наличии
12 473 грн.
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для V-Moda Crossfade II Wireless – навушники на всі випадки життя