Фильтр по блогу

Zoom Essential Series: H1, H4, та H6 ‒ оновлення лінійки популярних рекордерів

14 Мая 2024
1206
0
Новости
Zoom Essential Series: H1, H4, та H6 ‒ оновлення лінійки популярних рекордерів
Антон Сердечнов
Редактор блогу.
466
88

Нова і оновлена серія Zoom Essential. Три моделі - H1essential, H4essential і H6essential – оснащені технологією запису 32 біт з рухомою комою, кольоровим дисплеєм, численними функціями доступності та багато чим іншим.

Zoom Essential Series: H6essential з опціональним таймкодом і новою системою капсулів

 

Флагманський рекордер серії H від компанії Zoom був значно оновлений. Внутрішньо тепер він може записувати до шести треків одночасно з бітовою глибиною 32 біти і частотою дискретизації 96 кГц, що практично усуває небезпеку цифрового відрізання запису. Крім того, H6essential має подвійний AD-конвертер і поставляється з капсульною системою нового покоління 3.0 - капсула мікрофона направленості X/Y фіксує звук до 135 дБ SPL.

 

 

Крім того, тепер ви можете синхронізувати рекордер за допомогою опціонального Bluetooth-донгла і створити для нього таймкод. Таким чином, набагато легше синхронізувати записи на флагмані серії Zoom Essential із відео. Як і два інші нові пристрої, H6essential також має численні функції доступності. Тепер ви можете переміщатися по його меню за допомогою голосових підсказок, що робить його більш доступним для людей з вадами зору. H6essential також може діяти як аудіоінтерфейс, підключений до ПК, Mac, iOS або Android-пристрою і одночасно записувати на свою SD-карту (до 1 ТБ). Випуск H6essential запланований на другий квартал 2024 року.

H4essential і H1essential: 32-бітні плаваючі точки, кольоровий дисплей, доступність

 

Два інші рекордери в новій серії Zoom Essential, H4essential і H1essential, обидва по суті, скорочені версії нового H6essential. Так само вони пропонують запис у 96 кГц / 32-біт і зазначені функції доступності.

 

У H1essential є покращений дисплей OLED, який все ще монохромний. Він може записувати до двох треків одночасно, один із вбудованої X/Y-мікрофонної системи, яка може опрацьовувати звук до 120 дБ SPL. Компактний рекордер також має нові функції для дублювання, передзапису та нового режиму моно для інтерв'ю. Він також має з'явитися в другому кварталі.

 

 

З H4essential кольоровий дисплей приходить до одного з найпопулярніших рекордерів Zoom. Цей представник серії Zoom Essential все ще може записувати чотири треки одночасно, пропонує два додаткові входи XLR і, як і H6hessential, може синхронізуватися з обладнанням для відео за допомогою опціонального Bluetooth-донгла. Цей рекордер також виходить в другому кварталі 2024 року.

Товары из публикации
Код: 40179
в наличии
9 828
Код: 40180
в наличии
14 976
Код: 39644
есть в наличии
4 914
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Zoom Essential Series: H1, H4, та H6 ‒ оновлення лінійки популярних рекордерів