Фильтр по блогу

Автоматичний програвач Pro-Ject A1 серії AUTOMAT

27 Июля 2022
143
0
Новости
Автоматичний програвач Pro-Ject A1 серії AUTOMAT
Антон Сердечнов
Редактор блога. Эксперт в беспроводных наушниках
259
46

Компанія Pro-Ject Audio Systems з гордістю повідомляє, що розробила технологію, яка дозволяє виробляти автоматичні програвачі, які не будуть компромісом між функціоналом та високим рівнем якості звуку продукції бренду.

 

Зроблена вручну в Німеччині перевіреним часом виробником з багатим досвідом, нова серія програвачів Pro-Ject AUTOMAT є новою вершиною у питанні конструкції автоматичних програвачів. Ця технічно надійна технологія є тим, що дозволяє доносити звук і філософію Pro-Ject до нової аудиторії, а разом з цим — недорогою та доступною високоякісною системою відтворення звуку для домашнього використання.

 

І це починається з програвачів А1.

Технологія AUTOMAT

Повністю механізований автоматичний пристрій вмикається, коли ви натискаєте кнопку «Старт», і тонарм автоматично переміщується у вхідну канавку пластинки. Після програвання автоматика підіймає тонарм і повністю виключається із виконання завдання. А оскільки автоматичний пристрій працює повністю на механічній основі – не має потреби у жодній додатковій електроніці – це дійсно не впливає на якість звуку під час відтворення та не погіршує його!

Важке дерев'яне шасі

 

Конструкція дерев'яного шасі передбачає максимально можливе запобігання утворення будь-яких зазорів. В результаті велика маса шасі зводить до мінімуму небажані резонанси та захищає програвач A1 від зовнішніх впливів.

Нові ніжки із силіконом для демпфування

 

Нові ніжки ефективно відділяють програвач від поверхні, на якій він стоїть, за допомогою внутрішнього силіконового шару, що демпфує. Це важлива функція для кожного якісного програвача, оскільки це діє як ще один механізм, що гарантує, що на відтворення вінілової пластинки не вплинуть зовнішні перешкоди і резонанси.

Надлегкий алюмінієвий тонарм

 

Програвач Pro-ject A1 оснащений 8,3-дюймовим надлегким алюмінієвим тонармом. Разом з картриджем Ortofon OM10 ми отримуємо надзвичайно швидкий відгук та деталізацію з точки зору перехідних процесів та мікродинаміки. Параметри притискної сили та антиковзання попередньо налаштовуються на заводі-виробнику, тому A1 готовий до роботи вже через кілька секунд після підключення.

Шелл, армований карбоном

 

Шелл має абсолютно нову конструкцію, особливо, для програвача A1. Він виготовлений із полімеру, армованого карбоном, що робить його дуже стійким і жорстким, зберігаючи при цьому мінімальну вагу. Полімерно-вуглецевий композитний матеріал забезпечує відмінне внутрішнє демпфування резонансів.

Демпфований алюмінієвий диск

 

Алюмінієвий диск на 100% зроблено у Німеччині. Це відбувається у три етапи: його спочатку штампують, потім згинають і після цього перфорують. Всередину вкладають демпфуюче кільце для збільшення ваги та зменшення резонансів. На додатковому етапі виробництва диск піддається токарній обробці і точному балансуванню. У результаті, він виходить рівно пофарбованим, чудово доповнюючи стильний та акуратний зовнішній вигляд програвача A1 повністю чорного кольору.

Ідеальна швидкість, фонокоректор, кабель

 

У стандартній конструкції Pro-Ject двигун керується електронікою. Ви маєте змогу легко перемикати між 33 та 45 об/хв натисканням кнопки. Вбудований фонокоректор, що можна вимкнути, робить програвач A1 неймовірно універсальним і дозволяє підключати його безпосередньо до будь-якого лінійного входу або використовувати власний MM-фонокоректор. A1 поставляється у комплекті з фонокабелем Connect it E. Це унікальний у своїй ціновій категорії напівсиметричний кабель з надійним екрануванням.

Play

 

Вже доступний до замовлення!

Усі програвачі Pro-Ject

Товары из публикации
Отзывов (0)
Напишите ваш отзыв для
Автоматичний програвач Pro-Ject A1 серії AUTOMAT